ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.

Δείτε το τρέχον αλλά και το ιστορικό των tournament
που διοργανώνουμε στο tennisicon.
Ανάλογα με την τελική τους κατάταξη οι αθλητές
μοιράζονται πόντους, οι οποίοι προστίθενται στη γενική κατάταξη του BN ICON

 

4οBN ICON PYRAMID 2018-19
20 Oct 2018 - 19 Jan 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
HM/NIA
STATUS

5η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
6 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

20 Oct, 2018
19 Jan, 2019

ΣΕ ΕΞΕΛΙΞΗ
+15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
HM/NIA
STATUS

4η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
8 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

20 Oct, 2018
19 Jan, 2019

ΣΕ ΕΞΕΛΙΞΗ
+15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
HM/NIA
STATUS

3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
9 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

20 Oct, 2018
19 Jan, 2019

ΣΕ ΕΞΕΛΙΞΗ
+15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
HM/NIA
STATUS

2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
12 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

20 Oct, 2018
19 Jan, 2019

ΣΕ ΕΞΕΛΙΞΗ
+15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
HM/NIA
STATUS

1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
10 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

20 Oct, 2018
19 Jan, 2019

ΣΕ ΕΞΕΛΙΞΗ
+15

3οBN ICON PYRAMID 2018
31 Mar 2018 - 30 Jun 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
HM/NIA
STATUS

5η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
11 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

29 Mar, 2018

ΣΕ ΕΞΕΛΙΞΗ
+15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
HM/NIA
STATUS

4η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
8 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

29 Mar, 2018

ΣΕ ΕΞΕΛΙΞΗ
+15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
HM/NIA
STATUS

3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
12 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

29 Mar, 2018

ΣΕ ΕΞΕΛΙΞΗ
+15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
HM/NIA
STATUS

2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
12 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

29 Mar, 2018
29 Mar, 2018

ΣΕ ΕΞΕΛΙΞΗ
+15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
HM/NIA
STATUS

1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
11 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

29 Mar, 2018

ΣΕ ΕΞΕΛΙΞΗ
+15

2οBN ICON PYRAMID 2017-18
1 Oct 2017 - 5 Jan 2018
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
HM/NIA
STATUS

WIMBLEDON
11 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

1 Oct, 2017
2 Dec, 2017

ΕΛΗΞΕ
+15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
HM/NIA
STATUS

ROLAND GARROS
10 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

1 Oct, 2017
2 Jan, 2018

ΕΛΗΞΕ
+15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
HM/NIA
STATUS

AUSTRALIAN OPEN
10 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

1 Oct, 2017
2 Jan, 2018

ΕΛΗΞΕ
+15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
HM/NIA
STATUS

US OPEN
10 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

1 Oct, 2017
2 Jan, 2018

ΕΛΗΞΕ
+15

B N ICON PYRAMID
25 Mar 2017 - 31 Mar 2017
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
HM/NIA
STATUS

RED
8 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

25 Mar, 2017
23 Jun, 2017

ΕΛΗΞΕ
+15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
HM/NIA
STATUS

YELLOW
10 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

25 Mar, 2017
27 May, 2017

ΕΛΗΞΕ
+15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
HM/NIA
STATUS

BLUE
10 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

25 Mar, 2017
20 May, 2017

ΕΛΗΞΕ
+15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
HM/NIA
STATUS

GREEN
11 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

25 Mar, 2017
24 Jun, 2017

ΕΛΗΞΕ
+15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
HM/NIA
STATUS

PINK
8 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

25 Mar, 2017
24 Jun, 2017

ΕΛΗΞΕ
+15

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.

Tournament: 4οBN ICON PYRAMID 2018-19

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΛΟΨΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 26/02/19 19:00 Μοκέτα01 1 3
6 6
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 25/02/19 18:54 6 6
4 3
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΟΥΛΟΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 25/02/19 18:53 6 6
4 2
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 25/02/19 18:52 6 6
0 2
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΟΥΛΟΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 25/02/19 18:52 6 6
3 1
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΟΥΛΟΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 25/02/19 18:52 6 6
1 2
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 25/02/19 18:51 7 4 2
5 6 10
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΖΑΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 25/02/19 18:51 3 6
6 7
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣ 25/02/19 18:42 6 6
0 0
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 25/02/19 18:42 6 6
2 0
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣ ΧΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 25/02/19 18:42
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΕΒΕΝΤΟΥ ΑΝΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 25/02/19 18:41
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΕΒΕΝΤΟΥ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 25/02/19 18:41
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΖΑΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΥ ΑΝΝΑ 25/02/19 18:40
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΕΒΕΝΤΟΥ ΑΝΝΑ 25/02/19 18:40
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΙΟΥΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 25/02/19 18:40
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΟΥΛΟΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΙΟΥΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 25/02/19 18:40
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΟΥΛΟΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΥ ΑΝΝΑ 25/02/19 18:40
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 25/02/19 18:40
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΖΙΟΥΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 25/02/19 18:40
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΖΙΟΥΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 25/02/19 18:40
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΖΙΟΥΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΑΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 25/02/19 18:40
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΛΕΒΕΝΤΟΥ ΑΝΝΑ 25/02/19 18:40
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΛΕΒΕΝΤΟΥ ΑΝΝΑ 25/02/19 18:40
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΓΙΝΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 25/02/19 18:36 4
2
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25/02/19 18:36
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΤΡΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25/02/19 18:35
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 25/02/19 18:35
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΓΙΝΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 25/02/19 18:35
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25/02/19 18:35
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΑΡΓΙΝΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΡΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25/02/19 18:35
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΡΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25/02/19 18:35
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΡΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 25/02/19 18:35
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24/02/19 20:43 ΧΩΜΑ01 4 6 10
6 1 6
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 23/02/19 18:00
3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 23/02/19 18:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΟΥΛΟΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 22/02/19 23:21 6 6
0 1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 21/02/19 20:00 ΧΩΜΑ01 6 6 6
4 4 4
4η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΠΑΝΟΣ ΑΛΚΗΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ Αντωνιος 21/02/19 19:00 6 3 9
3 6 11
3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21/02/19 17:00 2 2
6 6
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
4η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΣΙΩΤΗΣ Αντωνιος ΔΟΥΛΚΙΑΡΟΓΛΟΥ ΚΟΣΜΑΣ 20/02/19 13:26 ΧΩΜΑ01 3 7 7
6 5 10
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 16/02/19 23:40 ΧΩΜΑ01 2 6 7
6 4 10
4η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΣΙΩΤΗΣ Αντωνιος ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 16/02/19 19:23 ΧΩΜΑ01 4 6
6 7
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 16/02/19 17:11 ΧΩΜΑ01 6 6
2 3
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
4η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΣΙΜΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ Αντωνιος 14/02/19 19:00 Μοκέτα01 6 2 11
3 6 9
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 10/02/19 11:00 ΧΩΜΑ01 6 4 10
4 6 5
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9/02/19 17:30 6 6
2 3
3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΩΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 9/02/19 14:00 6 7
4 5
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΟΥΛΟΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 7/02/19 20:00 Μοκέτα02 2 6 10
6 2 4
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4/02/19 14:30 1 6 7
6 3 10
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΖΙΟΥΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3/02/19 18:00 2 6 8
6 0 10
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΑΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2/02/19 16:00 7 6
5 1
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 2/02/19 12:00 ΧΩΜΑ01 6 6
4 3
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 1/02/19 14:15 1 5
6 7
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΛΟΨΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 28/01/19 15:00 6 6
2 2
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 28/01/19 14:00 4 1
6 6
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 28/01/19 08:33 ΧΩΜΑ02 6 6
1 2
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 27/01/19 10:30 7 6
6 1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΛΟΨΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΓΙΝΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 20/01/19 13:37 Μοκέτα01 1 3
6 6
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19/01/19 18:30 7 6
6 1
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 19/01/19 16:00 1 2
6 6
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
5η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΜΠΑΜΠΑΛΙΟΥΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 17/01/19 19:10 6 6
0 0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
5η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΥΜΤΣΙΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ ΜΠΑΜΠΑΛΙΟΥΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 16/01/19 19:10 6 6
0 0
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΥ ΑΝΝΑ 6/01/19 13:07 Μοκέτα01 6 6 10
3 3 3
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30/12/18 13:00 ΧΩΜΑ01 3 1 1
6 6 10
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΑΡΓΙΝΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 29/12/18 14:07 Μοκέτα02 6 6
0 1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΚΕΚΑ ΜΥΡΤΩ ΣΑΛΟΚΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 23/12/18 13:00 Μοκέτα02 5 1
7 3
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 23/12/18 11:30 4 1
6 6
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 21/12/18 18:00 ΧΩΜΑ02 6 6
3 1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΡΓΙΝΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 20/12/18 16:14 ΧΩΜΑ01 6 6 5
1 7 10
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΛΟΨΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 20/12/18 15:30 6 2 10
4 6 4
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 20/12/18 14:00 7 3
5 6
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 19/12/18 19:34 6 6
1 3
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 16/12/18 16:00 6 6 8
3 1 10
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 16/12/18 15:00 6 2 10
3 6 0
3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΥΤΡΟΚΑΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΛΟΚΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 16/12/18 14:00 3 6 7
6 0 10
3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΩΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 16/12/18 13:00 6 6
3 4
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
5η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 15/12/18 18:00 6 6
2 3
5η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΜΠΑΛΙΟΥΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 15/12/18 17:30 6 6
2 1
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΖΙΟΥΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 11/12/18 20:00 Μοκέτα01 7 7
5 6
4η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΛΚΙΑΡΟΓΛΟΥ ΚΟΣΜΑΣ 11/12/18 19:00 6 6
1 3
4η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΣΙΩΤΗΣ Αντωνιος ΖΑΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11/12/18 19:00 6 7
1 5
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
5η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑΤΖΙΑ ΜΑΡΙΑ ΛΥΜΤΣΙΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ 9/12/18 15:51 Μοκέτα01 5 1
7 6
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 9/12/18 15:00 ΧΩΜΑ01 6 6
0 1
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 9/12/18 11:30 ΧΩΜΑ02 6 6
0 3
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΖΑΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 9/12/18 11:00 4 1
6 6
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
4η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΠΑΝΟΣ ΑΛΚΗΣ ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΣΙΜΟΣ 8/12/18 15:48 Μοκέτα02 7 3 7
5 6 10
3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΩΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 8/12/18 15:00 6 6
4 2
3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΥΤΡΟΚΑΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 8/12/18 15:00 ΧΩΜΑ02 6 7
3 5
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 8/12/18 11:35 ΧΩΜΑ02 3 3
6 6
2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΛΟΥΛΟΥΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 8/12/18 11:00
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΛΟΨΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΤΡΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 8/12/18 11:00 Μοκέτα02 3 3
6 6
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΠαίκτης 1Παίκτης 2ΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΣκόρ
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 2/12/18 22:20 Μοκέτα01 6 6
3 2
3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2/12/18 17:30 6 6
2 3
1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΛΟΨΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 2/12/18 16:50 0 1
6 6
3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΥΤΡΟΚΑΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2/12/18 15:00 7 6
5 3