3ο OPEN ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2015 TENNIS ICON

19 Sep 2015 - 8 Nov 2015

Διεύθυνση γηπέδων: Τέρμα Ενιπέως
Επιφάνεια: 2 συνθετικό χόρτο & 2 χωμάτινα
Επιδιαιτητής: ΣΚΟΥΡΤΙΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ
Γιατρός: Θα ανακοινωθεί
Διευθυντής αγώνων: Μιχαλόπουλος Φοίβος 6946685861
Tηλέφωνο κατά τη διάρκεια των αγώνων: 2410 283408, 6942080084, 6946685861, 6977409116

BRACKETS ΑΝΔΡΩΝ 45+ .

Δείτε πώς διαμορφώνονται οι αγώνες της κατηγορίας ΑΝΔΡΩΝ 45+
ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ : OPEN MASTERS / ΑΝΔΡΩΝ 19-45 / ΑΝΔΡΩΝ 45+ / ΓΥΝΑΙΚΩΝ / ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ / ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ /

(1)
Δ. ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ
.. BYE
.. BYE
Θ. ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
.. BYE
.. BYE
(7)
Α. ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ
(4)
Γ. ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ
.. BYE
.. BYE
Κ. ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ
.. BYE
Μ. ΝΤΟΣΑΣ
.. BYE
(8)
Χ. ΤΣΟΛΗΣ
(5)
Γ. ΡΑΠΤΗΣ
.. BYE
Σ. ΦΟΡΦΟΛΙΑΣ
6 6
Β. ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ
2 3
Σ. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ
.. BYE
.. BYE
(3)
Β. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ
(6)
Λ. ΠΡΑΣΣΑΣ
.. BYE
Β. ΣΚΟΡΔΑΣ
.. BYE
Ν. ΚΟΛΟΚΥΘΟΥΛΟΣ
.. BYE
(2)
Δ. ΚΟΥΡΑΜΑΣ
.. BYE
Δ. ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ
6 6
0 0
Θ. ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ
1 3
Α. ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ
6 6
Γ. ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ
Κ. ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ
Μ. ΝΤΟΣΑΣ
3 5
Χ. ΤΣΟΛΗΣ
6 7
Γ. ΡΑΠΤΗΣ
6 6
Σ. ΦΟΡΦΟΛΙΑΣ
1 2
Σ. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ
Β. ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ
Λ. ΠΡΑΣΣΑΣ
Β. ΣΚΟΡΔΑΣ
Ν. ΚΟΛΟΚΥΘΟΥΛΟΣ
1 0
Δ. ΚΟΥΡΑΜΑΣ
6 6
Δ. ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ
6 6
Α. ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ
1 1
Γ. ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ
6 6
Χ. ΤΣΟΛΗΣ
2 2
Γ. ΡΑΠΤΗΣ
Σ. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ
Λ. ΠΡΑΣΣΑΣ
4 0
Δ. ΚΟΥΡΑΜΑΣ
6 6
Δ. ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ
6 7
Γ. ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ
2 5
Γ. ΡΑΠΤΗΣ
2 6
Δ. ΚΟΥΡΑΜΑΣ
6 7
Δ. ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ
6 6
Δ. ΚΟΥΡΑΜΑΣ
2 4
Δ. ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.

Tournament: 3ο OPEN ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2015 TENNIS ICON

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
OPEN MASTERS ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΦΟΡΦΟΛΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΝΤΟΣΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΤΣΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΟΡΦΟΛΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΖΑΓΑΡΑ ΕΥΑ ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΑΡΙΣΤΕΑ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ / ΞΥΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΒΑΙΤΣΗΣ ΤΖΟΝΑΘΑΝ Tue 6/10 18:00
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΚΗ ΑΙΓΛΗ ΚΟΛΕΛΗ ΠΟΠΗ Tue 6/10 18:00
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΑΒΡΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΕΚΑΡΑ ΕΥΗ Tue 6/10 18:00
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΑΡΙΣΤΕΑ ΚΑΣΤΑΝΙΔΟΥ ΛΙΛΙΚΑ Tue 6/10 18:00
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΓΙΟΥΛΗ ΚΟΛΕΛΗ ΠΟΠΗ Tue 6/10 18:00
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΕΚΑΡΑ ΕΥΗ ΚΕΦΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Tue 6/10 18:00
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑ ΒΑΣΩ Tue 6/10 18:00
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΟΛΕΛΗ ΠΟΠΗ ΚΕΦΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΠΡΑΣΣΑΣ ΛΑΚΗΣ ΣΚΟΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΚΟΛΟΚΥΘΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΡΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΧΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΟΣΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ / ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΑΛΚΗΣ ΚΟΥΡΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ / ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ / ΒΑΧΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ / ΤΑΚΟΥΛΑΣ ΜΑΚΗΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ / ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΟΣΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ / ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΒΑΙΤΣΗΣ ΤΖΟΝΑΘΑΝ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ / ΤΑΚΟΥΛΑΣ ΜΑΚΗΣ ΜΟΣΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ (1) ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΝΤΑΝΙΕΛΙΑΝΤΣ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ / ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΡΑΣΣΑΣ ΛΑΚΗΣ / ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΤΕΡΕΖΑ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ / ΜΠΕΛΑ ΜΟΝΙΚΑ ΛΙΓΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΚΕΦΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ / ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ (3) ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ / ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ (4) ΤΖΑΤΣΟΣ ΚΩΣΤΗΣ / ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΓΙΟΥΛΗ ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΧΡΗΤΣΟΣ / ΣΕΚΑΡΑ ΕΥΗ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ / ΓΑΒΡΙΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ / ΚΟΛΕΛΗ ΠΟΠΗ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ / ΣΑΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ / ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΑΡΙΣΤΕΑ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΠΕΤΣΟΥΛΑ ΛΥΔΙΑ (2) ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ / ΝΑΣΤΑ ΑΝΤΑ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΡΑΣΣΑΣ ΛΑΚΗΣ / ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΤΕΡΕΖΑ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΛΙΓΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΚΕΦΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ / ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΧΡΗΤΣΟΣ / ΣΕΚΑΡΑ ΕΥΗ ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ / ΚΟΛΕΛΗ ΠΟΠΗ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΚΟΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΑΣΣΑΣ ΛΑΚΗΣ / ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ / ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΤΕΛΛΙΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΤΕΛΛΙΟΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ / ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΚΟΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ / ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ (5) ΠΡΑΣΣΑΣ ΛΑΚΗΣ / ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ / ΒΑΪΤΣΗΣ ΝΤΟΜΙΝΙΚ ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ / ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ / ΞΥΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΒΑΙΤΣΗΣ ΤΖΟΝΑΘΑΝ (6) ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ / ΜΑΤΣΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ (7) ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΧΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ / ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ / ΠΑΣΧΟΥΔΗΣ ΠΑΡΗΣ ΤΣΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ / ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΟΣΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ / ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΑΛΚΗΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΧΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ / ΤΣΕΛΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (4) ΚΟΥΡΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ / ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ (8) ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ / ΒΑΧΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ / Κυριακάκης Νικόλας Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣ / ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ / ΤΑΚΟΥΛΑΣ ΜΑΚΗΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ / ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ / ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ / ΣΑΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ / ΝΑΣΤΑ ΑΝΤΑ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΡΟΥΣΜΕΝΗΣ ΤΑΣΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΒΑΪΤΣΗΣ ΝΤΟΜΙΝΙΚ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (16) ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΛΙΓΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΣΧΟΥΔΗΣ ΠΑΡΗΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΤΑΣΟΣ ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΕΛΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΨΑΡΟΜΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΔΑΓΚΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΔΑΓΚΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΖΑΤΣΟΣ ΚΩΣΤΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΙΤΣΗΣ ΤΖΟΝΑΘΑΝ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ Κυριακάκης Νικόλας Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΚΟΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΣΕΛΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΥΣΙΚΑΣ ΘΑΝΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΒΑΙΤΣΗΣ ΤΖΟΝΑΘΑΝ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΤΖΑΤΣΟΣ ΚΩΣΤΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΧΛΟΨΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΛΙΓΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΑΛΟΚΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Κυριακάκης Νικόλας Tue 6/10 18:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
OPEN MASTERS ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Wed 7/10 19:40
OPEN MASTERS ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Wed 7/10 19:40
OPEN MASTERS ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ Wed 7/10 19:40
OPEN MASTERS ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Wed 7/10 19:40
OPEN MASTERS ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Wed 7/10 19:45
OPEN MASTERS ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ Wed 7/10 19:45
OPEN MASTERS ΒΑΪΤΣΗΣ ΝΤΟΜΙΝΙΚ ΦΥΣΙΚΑΣ ΘΑΝΟΣ Wed 7/10 19:50
OPEN MASTERS ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Wed 7/10 19:50
OPEN MASTERS ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Wed 7/10 20:05
OPEN MASTERS ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Wed 7/10 20:15
OPEN MASTERS ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΤΑΣΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Wed 7/10 20:15
OPEN MASTERS ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Wed 7/10 20:15
OPEN MASTERS ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Wed 7/10 20:20
OPEN MASTERS ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Wed 7/10 20:20
OPEN MASTERS ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Wed 7/10 20:20
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Fri 16/10 15:30
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sat 17/10 14:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΠΡΑΣΣΑΣ ΛΑΚΗΣ ΚΟΥΡΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sat 17/10 14:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Sat 17/10 15:30
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Sat 17/10 15:30
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sat 17/10 16:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΨΑΡΟΜΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sun 18/10 11:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΛΙΓΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΚΕΦΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Sat 24/10 14:00 ΧΩΜΑ02
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ / ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΑΣΣΑΣ ΛΑΚΗΣ / ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 24/10 16:00 Μοκέτα01
OPEN MASTERS ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Sat 24/10 16:00 ΧΩΜΑ02
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sat 24/10 16:00 ΧΩΜΑ01
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ Sat 24/10 16:00 Μοκέτα02
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sat 24/10 18:00 ΧΩΜΑ01
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ / ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ / ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ Sat 24/10 18:00 ΧΩΜΑ02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ / ΚΟΛΕΛΗ ΠΟΠΗ ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ / ΝΑΣΤΑ ΑΝΤΑ Sun 25/10 17:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΡΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Wed 28/10 12:00
OPEN MASTERS ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Wed 28/10 18:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Thu 29/10 14:00
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΖΑΓΑΡΑ ΕΥΑ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑ ΒΑΣΩ Thu 29/10 22:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
OPEN MASTERS ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Fri 30/10 19:30
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΧΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΡΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ / ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sat 31/10 13:30 ΧΩΜΑ01
OPEN MASTERS ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ Sat 31/10 15:00 ΧΩΜΑ01
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Sat 31/10 15:00 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sun 1/11 14:00 ΧΩΜΑ01
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sun 1/11 14:00 ΧΩΜΑ02
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ / ΝΑΣΤΑ ΑΝΤΑ Sun 1/11 16:00 ΧΩΜΑ02
OPEN MASTERS ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sun 1/11 16:30 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Tue 3/11 15:30 ΧΩΜΑ01
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΕΦΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑ ΒΑΣΩ Tue 3/11 20:00 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
OPEN MASTERS ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Wed 4/11 12:00 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ / ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ / ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ Thu 5/11 15:00 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΥΡΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ / ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΣΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Sun 8/11 14:00 ΧΩΜΑ01
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sun 8/11 15:00 ΧΩΜΑ02
OPEN MASTERS ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sun 8/11 16:30 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ / ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΜΟΣΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Sun 15/11 14:30 ΧΩΜΑ02