3ο OPEN ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2015 TENNIS ICON

19 Sep 2015 - 8 Nov 2015

Διεύθυνση γηπέδων: Τέρμα Ενιπέως
Επιφάνεια: 2 συνθετικό χόρτο & 2 χωμάτινα
Επιδιαιτητής: ΣΚΟΥΡΤΙΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ
Γιατρός: Θα ανακοινωθεί
Διευθυντής αγώνων: Μιχαλόπουλος Φοίβος 6946685861
Tηλέφωνο κατά τη διάρκεια των αγώνων: 2410 283408, 6942080084, 6946685861, 6977409116

BRACKETS ΓΥΝΑΙΚΩΝ .

Δείτε πώς διαμορφώνονται οι αγώνες της κατηγορίας ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ : OPEN MASTERS / ΑΝΔΡΩΝ 19-45 / ΑΝΔΡΩΝ 45+ / ΓΥΝΑΙΚΩΝ / ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ / ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ /

(1)
Γ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ
.. BYE
Α. ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΚΗ
2 6 8
Π. ΚΟΛΕΛΗ
6 4 10
Μ. ΓΑΒΡΙΑ
6 1 3
Ε. ΣΕΚΑΡΑ
4 6 10
.. BYE
(3)
Δ. ΚΕΦΑΛΑ
(4)
Ε. ΖΑΓΑΡΑ
.. BYE
Α. ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ
Λ. ΚΑΣΤΑΝΙΔΟΥ
Φ. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ
.. BYE
.. BYE
(2)
Β. ΓΙΑΝΝΟΥΚΑ
Γ. ΛΑΦΑΖΑΝΗ
Π. ΚΟΛΕΛΗ
Ε. ΣΕΚΑΡΑ
3 1
Δ. ΚΕΦΑΛΑ
6 6
Ε. ΖΑΓΑΡΑ
6 6
Α. ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ
2 3
Φ. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ
2 2
Β. ΓΙΑΝΝΟΥΚΑ
6 6
Π. ΚΟΛΕΛΗ
0 0
Δ. ΚΕΦΑΛΑ
6 6
Ε. ΖΑΓΑΡΑ
3 2
Β. ΓΙΑΝΝΟΥΚΑ
6 6
Δ. ΚΕΦΑΛΑ
5 2
Β. ΓΙΑΝΝΟΥΚΑ
7 6
Β. ΓΙΑΝΝΟΥΚΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.

Tournament: 3ο OPEN ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2015 TENNIS ICON

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
OPEN MASTERS ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΦΟΡΦΟΛΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΝΤΟΣΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΤΣΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΟΡΦΟΛΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΖΑΓΑΡΑ ΕΥΑ ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΑΡΙΣΤΕΑ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ / ΞΥΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΒΑΙΤΣΗΣ ΤΖΟΝΑΘΑΝ Tue 6/10 18:00
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΚΗ ΑΙΓΛΗ ΚΟΛΕΛΗ ΠΟΠΗ Tue 6/10 18:00
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΑΒΡΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΕΚΑΡΑ ΕΥΗ Tue 6/10 18:00
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΑΡΙΣΤΕΑ ΚΑΣΤΑΝΙΔΟΥ ΛΙΛΙΚΑ Tue 6/10 18:00
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΓΙΟΥΛΗ ΚΟΛΕΛΗ ΠΟΠΗ Tue 6/10 18:00
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΕΚΑΡΑ ΕΥΗ ΚΕΦΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Tue 6/10 18:00
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑ ΒΑΣΩ Tue 6/10 18:00
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΟΛΕΛΗ ΠΟΠΗ ΚΕΦΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΠΡΑΣΣΑΣ ΛΑΚΗΣ ΣΚΟΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΚΟΛΟΚΥΘΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΡΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΧΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΟΣΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ / ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΑΛΚΗΣ ΚΟΥΡΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ / ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ / ΒΑΧΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ / ΤΑΚΟΥΛΑΣ ΜΑΚΗΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ / ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΟΣΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ / ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΒΑΙΤΣΗΣ ΤΖΟΝΑΘΑΝ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ / ΤΑΚΟΥΛΑΣ ΜΑΚΗΣ ΜΟΣΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ (1) ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΝΤΑΝΙΕΛΙΑΝΤΣ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ / ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΡΑΣΣΑΣ ΛΑΚΗΣ / ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΤΕΡΕΖΑ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ / ΜΠΕΛΑ ΜΟΝΙΚΑ ΛΙΓΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΚΕΦΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ / ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ (3) ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ / ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ (4) ΤΖΑΤΣΟΣ ΚΩΣΤΗΣ / ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΓΙΟΥΛΗ ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΧΡΗΤΣΟΣ / ΣΕΚΑΡΑ ΕΥΗ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ / ΓΑΒΡΙΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ / ΚΟΛΕΛΗ ΠΟΠΗ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ / ΣΑΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ / ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΑΡΙΣΤΕΑ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΠΕΤΣΟΥΛΑ ΛΥΔΙΑ (2) ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ / ΝΑΣΤΑ ΑΝΤΑ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΡΑΣΣΑΣ ΛΑΚΗΣ / ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΤΕΡΕΖΑ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΛΙΓΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΚΕΦΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ / ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΧΡΗΤΣΟΣ / ΣΕΚΑΡΑ ΕΥΗ ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ / ΚΟΛΕΛΗ ΠΟΠΗ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΚΟΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΑΣΣΑΣ ΛΑΚΗΣ / ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ / ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΤΕΛΛΙΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΤΕΛΛΙΟΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ / ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΚΟΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ / ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ (5) ΠΡΑΣΣΑΣ ΛΑΚΗΣ / ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ / ΒΑΪΤΣΗΣ ΝΤΟΜΙΝΙΚ ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ / ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ / ΞΥΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΒΑΙΤΣΗΣ ΤΖΟΝΑΘΑΝ (6) ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ / ΜΑΤΣΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ (7) ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΧΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ / ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ / ΠΑΣΧΟΥΔΗΣ ΠΑΡΗΣ ΤΣΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ / ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΟΣΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ / ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΑΛΚΗΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΧΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ / ΤΣΕΛΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (4) ΚΟΥΡΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ / ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ (8) ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ / ΒΑΧΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ / Κυριακάκης Νικόλας Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣ / ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ / ΤΑΚΟΥΛΑΣ ΜΑΚΗΣ Tue 6/10 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ / ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ / ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Tue 6/10 18:00
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ / ΣΑΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ / ΝΑΣΤΑ ΑΝΤΑ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΡΟΥΣΜΕΝΗΣ ΤΑΣΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΒΑΪΤΣΗΣ ΝΤΟΜΙΝΙΚ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (16) ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΛΙΓΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΣΧΟΥΔΗΣ ΠΑΡΗΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΤΑΣΟΣ ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΕΛΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΨΑΡΟΜΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΔΑΓΚΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΔΑΓΚΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΖΑΤΣΟΣ ΚΩΣΤΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΙΤΣΗΣ ΤΖΟΝΑΘΑΝ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ Κυριακάκης Νικόλας Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΚΟΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΣΕΛΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΥΣΙΚΑΣ ΘΑΝΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΒΑΙΤΣΗΣ ΤΖΟΝΑΘΑΝ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΤΖΑΤΣΟΣ ΚΩΣΤΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΧΛΟΨΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
OPEN MASTERS ΛΙΓΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΑΛΟΚΑΝΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Κυριακάκης Νικόλας Tue 6/10 18:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
OPEN MASTERS ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Wed 7/10 19:40
OPEN MASTERS ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Wed 7/10 19:40
OPEN MASTERS ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ Wed 7/10 19:40
OPEN MASTERS ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Wed 7/10 19:40
OPEN MASTERS ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Wed 7/10 19:45
OPEN MASTERS ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ Wed 7/10 19:45
OPEN MASTERS ΒΑΪΤΣΗΣ ΝΤΟΜΙΝΙΚ ΦΥΣΙΚΑΣ ΘΑΝΟΣ Wed 7/10 19:50
OPEN MASTERS ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Wed 7/10 19:50
OPEN MASTERS ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Wed 7/10 20:05
OPEN MASTERS ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Wed 7/10 20:15
OPEN MASTERS ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΤΑΣΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Wed 7/10 20:15
OPEN MASTERS ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Wed 7/10 20:15
OPEN MASTERS ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Wed 7/10 20:20
OPEN MASTERS ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Wed 7/10 20:20
OPEN MASTERS ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Wed 7/10 20:20
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Fri 16/10 15:30
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sat 17/10 14:00
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΠΡΑΣΣΑΣ ΛΑΚΗΣ ΚΟΥΡΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sat 17/10 14:00
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Sat 17/10 15:30
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Sat 17/10 15:30
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sat 17/10 16:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΨΑΡΟΜΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sun 18/10 11:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΛΙΓΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΚΕΦΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Sat 24/10 14:00 ΧΩΜΑ02
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ / ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΑΣΣΑΣ ΛΑΚΗΣ / ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 24/10 16:00 Μοκέτα01
OPEN MASTERS ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Sat 24/10 16:00 ΧΩΜΑ02
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sat 24/10 16:00 ΧΩΜΑ01
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ Sat 24/10 16:00 Μοκέτα02
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sat 24/10 18:00 ΧΩΜΑ01
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ / ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ / ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ Sat 24/10 18:00 ΧΩΜΑ02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ / ΚΟΛΕΛΗ ΠΟΠΗ ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ / ΝΑΣΤΑ ΑΝΤΑ Sun 25/10 17:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΡΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Wed 28/10 12:00
OPEN MASTERS ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Wed 28/10 18:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Thu 29/10 14:00
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΖΑΓΑΡΑ ΕΥΑ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑ ΒΑΣΩ Thu 29/10 22:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
OPEN MASTERS ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Fri 30/10 19:30
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΧΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΡΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ / ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sat 31/10 13:30 ΧΩΜΑ01
OPEN MASTERS ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ Sat 31/10 15:00 ΧΩΜΑ01
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Sat 31/10 15:00 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sun 1/11 14:00 ΧΩΜΑ01
ΑΝΔΡΩΝ 45+ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sun 1/11 14:00 ΧΩΜΑ02
ΜΙΚΤΑ ΔΙΠΛΑ ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ / ΝΑΣΤΑ ΑΝΤΑ Sun 1/11 16:00 ΧΩΜΑ02
OPEN MASTERS ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sun 1/11 16:30 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Tue 3/11 15:30 ΧΩΜΑ01
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΕΦΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑ ΒΑΣΩ Tue 3/11 20:00 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
OPEN MASTERS ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Wed 4/11 12:00 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ / ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ / ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ Thu 5/11 15:00 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΥΡΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ / ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΣΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Sun 8/11 14:00 ΧΩΜΑ01
ΑΝΔΡΩΝ 19-45 ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sun 8/11 15:00 ΧΩΜΑ02
OPEN MASTERS ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sun 8/11 16:30 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ / ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΜΟΣΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Sun 15/11 14:30 ΧΩΜΑ02