ΕΝΗΛΙΚΕΣ VS ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2017

18 Feb 2017 - 19 Feb 2017

BRACKETS ΔΙΠΛΑ .

Δείτε πώς διαμορφώνονται οι αγώνες της κατηγορίας ΔΙΠΛΑ
ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ : ΔΙΠΛΑ / ΜΟΝΑ /

Σ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

Β. ΣΙΟΡΜΠΑΣ
Μ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

Μ. ΛΑΚΗ
Μ. ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ

Τ. ΧΑΒΕΛΕΣ
Χ. ΔΑΓΚΛΗΣ

Ζ. ΚΑΛΔΕΡΩΝ
Π. ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ

Ν. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γ. ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ

Γ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
Π. ΤΡΑΝΤΟΣ

Ρ. ΜΑΓΡΙΖΟΥ
Θ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ

Β. ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ
Γ. ΣΩΤΗΡΗΣ

Γ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ
Μ. ΛΑΚΗ

Α. ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ
Β. ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΑΣ

Κ. ΤΖΑΤΣΟΣ
Γ. ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ

Λ. ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ
Δ. ΤΟΥΛΑΣ

Κ. ΧΛΟΨΙΟΣ
Β. ΠΙΑΧΑ

Λ. ΠΕΤΣΟΥΛΑ
Κ. ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ

Η. ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ
Κ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ

Α. ΜΑΝΑΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ
Ν. ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ

Γ. ΚΟΥΤΣΙΑΡΑΣ
Α. ΝΤΑΝΙΕΛΙΑΝΤΣ

Χ. ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ
Γ. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ

Κ. ΓΚΟΥΝΤΑΣ
Α. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ

Κ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
Χ. ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ

Γ. ΤΖΙΚΑΣ
Ν. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

Γ. ΤΣΑΜΟΓΛΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.

Tournament: ΕΝΗΛΙΚΕΣ VS ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2017

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΜΟΝΑ ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sat 18/02 11:00
ΜΟΝΑ ΤΖΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΜΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 18/02 12:00
ΜΟΝΑ ΤΡΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ Sat 18/02 12:30
ΜΟΝΑ ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Sat 18/02 12:30
ΜΟΝΑ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Sat 18/02 13:30
ΜΟΝΑ ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sat 18/02 13:30
ΜΟΝΑ ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 18/02 14:00
ΜΟΝΑ ΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Sat 18/02 14:00
ΜΟΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Sat 18/02 14:00
ΜΟΝΑ ΧΛΟΨΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sat 18/02 15:00
ΜΟΝΑ ΣΙΟΡΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 18/02 15:00
ΜΟΝΑ ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ ΠΙΑΧΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Sat 18/02 15:30
ΜΟΝΑ ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΑΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ ΑΛΚΥΟΝΗ Sat 18/02 15:30
ΜΟΝΑ ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Sat 18/02 16:30
ΜΟΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ Sat 18/02 16:30
ΜΟΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Sat 18/02 17:00
ΜΟΝΑ ΜΑΓΡΙΖΟΥ ΡΑΚΕΛΙΝΑ ΠΕΤΣΟΥΛΑ ΛΥΔΙΑ Sat 18/02 17:00
ΜΟΝΑ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Sat 18/02 17:00
ΜΟΝΑ ΚΟΥΤΣΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sat 18/02 18:00
ΜΟΝΑ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Sat 18/02 18:00
ΜΟΝΑ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Sat 18/02 18:30
ΜΟΝΑ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΛΔΕΡΩΝ ΖΑΚ Sat 18/02 18:30