4ο OPEN ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2016 TENNIS ICON

24 Sep 2016 - 30 Oct 2016

Διεύθυνση γηπέδων: Τέρμα Ενιπέως
Επιφάνεια: 2 συνθετικό χόρτο & 2 χωμάτινα
Επιδιαιτητής: ΣΚΟΥΡΤΙΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ
Γιατρός: Θα ανακοινωθεί
Διευθυντής αγώνων: Μιχαλόπουλος Φοίβος 6946685861
Tηλέφωνο κατά τη διάρκεια των αγώνων: 2410 283408, 6942080084, 6946685861, 6977409116

BRACKETS OPEN .

Δείτε πώς διαμορφώνονται οι αγώνες της κατηγορίας OPEN
ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ : ΔΙΠΛΑ ΜΙΚΤΑ / ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ / OPEN / ΓΥΝΑΙΚΩΝ / ΑΝΔΡΩΝ /

(1)
Λ. ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ
.. BYE
Μ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 6
Χ. ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ
1 1
Α. ΜΕΣΣΗΣ
6 6
Γ. ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ
1 3
Γ. ΒΑΛΑΣΟΥΛΗΣ
(6)
Θ. ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ
(4)
Χ. ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
.. BYE
Γ. ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ
1 2
Ν. ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ
6 6
Χ. ΚΑΝΙΑΡΗΣ
6 6
Β. ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΑΣ
1 1
Λ. ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ
0 1
(5)
Χ. ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ
6 6
(8)
Π. ΜΠΑΛΑΦΑΣ
Ν. ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ
Γ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
6 6
Ν. ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
2 2
Σ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 6
Β. ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ
0 2
.. BYE
(3)
Χ. ΔΑΓΚΛΗΣ
(7)
E. DICKSON
Τ. ΡΟΥΣΜΕΝΗΣ
Π. ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ
6 6
Σ. ΜΠΑΤΡΑΣ
4 4
Τ. ΧΑΡΑΤΣΗΣ
6 6
Κ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
3 3
.. BYE
(2)
Δ. ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ
Λ. ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ
6 6
Μ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 3
Α. ΜΕΣΣΗΣ
4 4
Θ. ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ
6 6
Χ. ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
6 6
Ν. ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ
1 3
Χ. ΚΑΝΙΑΡΗΣ
3 6
Χ. ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ
6 7
Π. ΜΠΑΛΑΦΑΣ
6 6
Γ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
4 2
Σ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
1 0
Χ. ΔΑΓΚΛΗΣ
6 6
E. DICKSON
6 6
Π. ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ
1 0
Τ. ΧΑΡΑΤΣΗΣ
0 1
Δ. ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ
6 6
Λ. ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ
6 6
Θ. ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ
0 1
Χ. ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
6 0 6
Χ. ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ
4 6 2
Π. ΜΠΑΛΑΦΑΣ
1 0
Χ. ΔΑΓΚΛΗΣ
6 6
E. DICKSON
2 1
Δ. ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ
6 6
Λ. ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ
3 6 6
Χ. ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
6 3 1
Χ. ΔΑΓΚΛΗΣ
6 6
Δ. ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ
3 2
Λ. ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ
6 6
Χ. ΔΑΓΚΛΗΣ
3 4
Λ. ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.

Tournament: 4ο OPEN ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2016 TENNIS ICON

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Sat 24/09 10:00 ΧΩΜΑ01
ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΟΥΤΣΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 24/09 11:30 ΧΩΜΑ02
ΑΝΔΡΩΝ ΤΡΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΤΣΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sat 24/09 13:00 Μοκέτα01
OPEN ΚΑΝΙΑΡΗΣ ΧΑΡΗΣ ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sat 24/09 15:30 ΧΩΜΑ02
ΑΝΔΡΩΝ ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΟΥΓΟΥΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Sat 24/09 17:00 Μοκέτα01
ΑΝΔΡΩΝ ΦΑΚΙΤΣΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΧΛΟΨΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Sat 24/09 17:30 ΧΩΜΑ01
ΑΝΔΡΩΝ ΤΖΑΤΣΟΣ ΚΩΣΤΗΣ ΣΙΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Sat 24/09 17:30 Μοκέτα02
ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Sat 24/09 19:00 Μοκέτα02
ΑΝΔΡΩΝ (12) ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 24/09 20:00 Μοκέτα01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΣΤΑΝΙΔΟΥ ΛΙΛΙΚΑ ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΚΗ ΑΙΓΛΗ Sun 25/09 10:00 ΧΩΜΑ01
ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΑΣΣΑΣ ΛΑΚΗΣ ΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sun 25/09 11:00 Μοκέτα02
OPEN ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΤΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Sun 25/09 12:00 ΧΩΜΑ01
ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Sun 25/09 12:30 Μοκέτα02
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΟΣΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ / ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sun 25/09 15:00 ΧΩΜΑ01
ΑΝΔΡΩΝ ΒΑΛΑΣΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΣΧΟΥΔΗΣ ΠΑΡΗΣ Sun 25/09 16:00 ΧΩΜΑ01
ΑΝΔΡΩΝ ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ Sun 25/09 19:00 ΧΩΜΑ01
ΑΝΔΡΩΝ ΠΟΝΤΙΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (11) ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sun 25/09 19:30 ΧΩΜΑ02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ ΨΥΧΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (16) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Tue 27/09 20:00 ΧΩΜΑ02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ ΝΤΟΣΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΤΑΚΗΣ Thu 29/09 14:00 Μοκέτα01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
OPEN ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Fri 30/09 14:00 ΧΩΜΑ02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ (14) ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Sat 1/10 10:30 ΧΩΜΑ02
OPEN ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΤΑΣΟΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sat 1/10 13:00 ΧΩΜΑ01
OPEN ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ (5) ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Sat 1/10 14:30 ΧΩΜΑ01
OPEN ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 1/10 15:30 ΧΩΜΑ01
OPEN (8) ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ Sat 1/10 15:30 ΧΩΜΑ02
ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΥΤΣΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sat 1/10 17:00 ΧΩΜΑ01
ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ ΛΩΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Sat 1/10 17:00 ΧΩΜΑ02
OPEN ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Sat 1/10 17:00 Μοκέτα01
ΔΙΠΛΑ ΜΙΚΤΑ ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ / ΓΚΕΚΑ ΜΥΡΤΩ ΛΩΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ / ΛΕΒΕΝΤΟΥ ΑΝΝΑ Sat 1/10 18:30 Μοκέτα02
ΑΝΔΡΩΝ ΣΑΝΙΔΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (15) ΚΟΥΡΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sat 1/10 18:30 ΧΩΜΑ01
ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Sat 1/10 18:30 ΧΩΜΑ01
ΑΝΔΡΩΝ (13) ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Sat 1/10 18:30 Μοκέτα01
OPEN ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Sat 1/10 19:30 ΧΩΜΑ02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
OPEN ΚΑΝΙΑΡΗΣ ΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Sun 2/10 12:00
OPEN ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sun 2/10 13:30
OPEN ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Sun 2/10 13:30
ΑΝΔΡΩΝ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sun 2/10 15:30
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΣΑΜΠΑΛΗ ΕΥΑ (2) ΛΕΒΕΝΤΟΥ ΑΝΝΑ Sun 2/10 16:00 Μοκέτα01
ΔΙΠΛΑ ΜΙΚΤΑ ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΖΑΤΣΟΣ ΚΩΣΤΗΣ / ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΓΙΟΥΛΗ Sun 2/10 16:30 ΧΩΜΑ01
ΔΙΠΛΑ ΜΙΚΤΑ (3) ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΣΑΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ / ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Sun 2/10 17:00 ΧΩΜΑ02
ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Sun 2/10 17:00
ΑΝΔΡΩΝ ΦΑΚΙΤΣΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΟΝΤΙΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Sun 2/10 17:30 Μοκέτα01
ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Sun 2/10 18:30 ΧΩΜΑ01
ΓΥΝΑΙΚΩΝ (1) ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΑΡΙΣΤΕΑ ΜΠΑΜΠΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ Sun 2/10 18:30 Μοκέτα02
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΠΟΝΤΙΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ / ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ / ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ Sun 2/10 19:00 Μοκέτα01
OPEN ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Sun 2/10 19:30 ΧΩΜΑ02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΚΕΚΑ ΜΥΡΤΩ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Tue 4/10 20:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
OPEN ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΤΑΣΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Wed 5/10 14:00
ΑΝΔΡΩΝ (8) ΨΑΡΟΜΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Wed 5/10 22:55
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΤΟΣΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Thu 6/10 18:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
OPEN DICKSON EMMANUEL ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Fri 7/10 14:00
ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (9) ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Fri 7/10 14:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sat 8/10 10:00
OPEN ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Sat 8/10 15:30
ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ Sat 8/10 16:00
ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ Sat 8/10 17:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ / ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ ΛΑΚΗΣ / ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sat 8/10 17:00
ΔΙΠΛΑ ΜΙΚΤΑ ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ / ΚΕΦΑΛΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΠΕΤΣΟΥΛΑ ΛΥΔΙΑ Sat 8/10 17:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΤΡΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΖΑΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣ / ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sun 9/10 10:00
OPEN ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Sun 9/10 10:30
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ / ΜΠΑΧΤΣΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (6) ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Sun 9/10 15:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ / ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ / ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Sun 9/10 17:00
ΔΙΠΛΑ ΜΙΚΤΑ ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ / ΝΑΣΤΑ ΑΝΤΑ ΤΖΑΤΣΟΣ ΚΩΣΤΗΣ / ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΓΙΟΥΛΗ Sun 9/10 17:30
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΟΝΤΙΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ / ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Sun 9/10 19:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΔΙΠΛΑ ΜΙΚΤΑ ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ / ΖΑΓΑΡΑ ΕΥΑ (4) ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ / ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Wed 12/10 20:30
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
OPEN DICKSON EMMANUEL ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Thu 13/10 13:45
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ / ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΛΟΨΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ / ΚΟΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ Sat 15/10 11:00
OPEN ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Sat 15/10 15:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ / ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ Sat 15/10 18:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ ΨΑΡΟΜΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ Sun 16/10 11:00
ΑΝΔΡΩΝ ΒΑΪΤΣΗΣ ΝΤΟΜΙΝΙΚ ΣΑΝΙΔΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Sun 16/10 14:30
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΕΒΕΝΤΟΥ ΑΝΝΑ Sun 16/10 18:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΔΙΠΛΑ ΜΙΚΤΑ ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΠΕΤΣΟΥΛΑ ΛΥΔΙΑ ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ / ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Sat 22/10 13:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ / ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ / ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Sat 22/10 15:00
ΑΝΔΡΩΝ ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Sat 22/10 15:30
OPEN ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Sat 22/10 16:00
OPEN ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Sat 22/10 16:00
ΔΙΠΛΑ ΜΙΚΤΑ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ / ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΑΡΙΣΤΕΑ ΠΡΑΣΣΑΣ ΛΑΚΗΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΝΗ Sat 22/10 17:30
ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Sat 22/10 17:30
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΠΟΝΤΙΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ / ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ Sat 22/10 17:30
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΨΥΧΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ / ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΟΣΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ / ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Sun 23/10 12:00
ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sun 23/10 16:30
ΑΝΔΡΩΝ ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Sun 23/10 19:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
OPEN ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Wed 2/11 14:00
OPEN ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Wed 2/11 14:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Thu 3/11 15:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Sat 5/11 15:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ / ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 5/11 16:30
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΝΔΡΩΝ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Sun 13/11 15:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ / ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ / ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sun 13/11 17:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
OPEN ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Sun 20/11 15:30
ΔΙΠΛΑ ΜΙΚΤΑ ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ / ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΣΑΙΤΗ ΜΑΡΙΑ Sun 20/11 18:00
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ ΜΟΣΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Sun 20/11 18:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΙΑΦΑΡΙΚΑ ΑΡΙΣΤΕΑ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Mon 28/11 17:08
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΔΙΠΛΑ ΑΝΔΡΩΝ ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ / ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ Sun 11/12 15:00