1ο ICON CHALLENGE

19 Mar 2016 - 27 Mar 2016

BRACKETS 1ο ICON CHALLENGE 100pt .

Δείτε πώς διαμορφώνονται οι αγώνες της κατηγορίας 1ο ICON CHALLENGE 100pt
ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ : 1ο ICON CHALLENGE 100pt / 1ο ICON CHALLENGE 50pt /

(1)
Α. ΜΕΣΣΗΣ
6 6
Χ. ΤΕΡΜΑΤΖΙΔΗΣ
1 0
Π. ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ
4 2
Φ. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
6 6
(3)
Γ. ΣΩΤΗΡΗΣ
6 6
Γ. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ
4 2
Μ. ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ
6 6
Α. ΣΟΥΝΑΣ
0 2
(4)
Ν. ΜΑΛΑΚΗΣ
6 6
Θ. ΦΥΣΙΚΑΣ
4 3
Β. ΚΟΓΙΟΣ
7 6
Γ. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ
5 3
Σ. ΜΠΑΤΡΑΣ
0 2
Κ. ΓΚΟΥΝΤΑΣ
6 6
Ν. ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ
3 0
(2)
Π. ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ
6 6
Α. ΜΕΣΣΗΣ
6 6
Φ. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ
2 0
Γ. ΣΩΤΗΡΗΣ
Μ. ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ
Ν. ΜΑΛΑΚΗΣ
6 1 11
Β. ΚΟΓΙΟΣ
4 6 9
Κ. ΓΚΟΥΝΤΑΣ
4 0
Π. ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ
6 6
Α. ΜΕΣΣΗΣ
4 2
Μ. ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ
6 6
Ν. ΜΑΛΑΚΗΣ
4 3
Π. ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ
6 6
Μ. ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ
6 7
Π. ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ
2 5
Μ. ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.

Tournament: 1ο ICON CHALLENGE

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 100pt (4) ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΦΥΣΙΚΑΣ ΘΑΝΟΣ Sat 19/03 14:30 ΧΩΜΑ02
1ο ICON CHALLENGE 100pt (1) ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ ΤΕΡΜΑΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Sat 19/03 15:30 ΧΩΜΑ01
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΤΡΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Sat 19/03 15:30 Μοκέτα01
1ο ICON CHALLENGE 50pt (4) ΓΚΕΚΑ ΜΥΡΤΩ ΛΩΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Sat 19/03 16:00 Μοκέτα02
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΚΟΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ Sat 19/03 16:00 ΧΩΜΑ02
1ο ICON CHALLENGE 50pt (3) ΣΙΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΕΛΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Sat 19/03 17:00 ΧΩΜΑ01
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΟΥΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Sat 19/03 17:30 Μοκέτα02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Sun 20/03 16:00 ΧΩΜΑ01
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ (2) ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Sun 20/03 16:00 ΧΩΜΑ02
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΣΚΟΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (2) ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sun 20/03 18:00 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ Mon 21/03 12:53 ΧΩΜΑ02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΣΙΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΗΣ Wed 23/03 14:00 Μοκέτα01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΓΚΕΚΑ ΜΥΡΤΩ ΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Thu 24/03 12:31 Μοκέτα01
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ Thu 24/03 14:00 ΧΩΜΑ02
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΜΠΑΤΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Thu 24/03 15:00 Μοκέτα01
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ Thu 24/03 15:00 Μοκέτα02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 100pt (3) ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 26/03 11:00 ΧΩΜΑ01
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΧΛΟΨΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ Sat 26/03 13:00 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 29/03 12:21 ΧΩΜΑ02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΙΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Wed 30/03 15:00 Μοκέτα02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Thu 31/03 14:00 ΧΩΜΑ02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Fri 1/04 16:30 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΝΑΣΤΑ ΑΝΤΑ ΛΥΤΡΟΚΑΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sat 2/04 12:00 Μοκέτα01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Sun 3/04 18:00 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΝΑΣΤΑ ΑΝΤΑ ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Thu 7/04 21:00 Μοκέτα02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Sat 9/04 16:00 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΓΚΕΚΑ ΜΥΡΤΩ ΝΑΣΤΑ ΑΝΤΑ Sun 10/04 18:00 Μοκέτα01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Sat 16/04 17:00 ΧΩΜΑ02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΝΑΣΤΑ ΑΝΤΑ Sun 17/04 16:30 ΧΩΜΑ01