1ο ICON CHALLENGE

19 Mar 2016 - 27 Mar 2016

BRACKETS 1ο ICON CHALLENGE 50pt .

Δείτε πώς διαμορφώνονται οι αγώνες της κατηγορίας 1ο ICON CHALLENGE 50pt
ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ : 1ο ICON CHALLENGE 100pt / 1ο ICON CHALLENGE 50pt /

(1)
Κ. ΧΛΟΨΙΟΣ
Ν. ΚΟΛΟΚΥΘΟΥΛΟΣ
Η. ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ
7 3 12
Η. ΚΟΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΣ
5 6 10
(3)
Ι. ΣΙΣΚΟΣ
6 6
Α. ΤΣΕΛΝΙΚΑΣ
0 2
Α. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ
6 7 11
Π. ΤΡΑΝΤΟΣ
7 5 9
(4)
Μ. ΓΚΕΚΑ
6 6
Α. ΛΩΛΟΣ
4 0
Δ. ΤΟΥΛΑΣ
6 6 10
Α. ΖΙΟΥΝΑΣ
3 7 7
Α. ΝΑΣΤΑ
6 6
Γ. ΛΥΤΡΟΚΑΠΗΣ
1 3
Β. ΣΚΟΡΔΑΣ
6 3 10
(2)
Δ. ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑΣ
3 6 12
Κ. ΧΛΟΨΙΟΣ
3 4
Η. ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ
6 6
Ι. ΣΙΣΚΟΣ
6 6
Α. ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ
4 0
Μ. ΓΚΕΚΑ
6 6
Δ. ΤΟΥΛΑΣ
3 4
Α. ΝΑΣΤΑ
6 6
Δ. ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑΣ
2 0
Η. ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ
4 7 10
Ι. ΣΙΣΚΟΣ
6 6 6
Μ. ΓΚΕΚΑ
3 0
Α. ΝΑΣΤΑ
6 6
Η. ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ
2 0
Α. ΝΑΣΤΑ
6 6
Α. ΝΑΣΤΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.

Tournament: 1ο ICON CHALLENGE

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 100pt (4) ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΦΥΣΙΚΑΣ ΘΑΝΟΣ Sat 19/03 14:30 ΧΩΜΑ02
1ο ICON CHALLENGE 100pt (1) ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ ΤΕΡΜΑΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Sat 19/03 15:30 ΧΩΜΑ01
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΗΣ ΤΡΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Sat 19/03 15:30 Μοκέτα01
1ο ICON CHALLENGE 50pt (4) ΓΚΕΚΑ ΜΥΡΤΩ ΛΩΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Sat 19/03 16:00 Μοκέτα02
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΚΟΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ Sat 19/03 16:00 ΧΩΜΑ02
1ο ICON CHALLENGE 50pt (3) ΣΙΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΕΛΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Sat 19/03 17:00 ΧΩΜΑ01
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΟΥΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Sat 19/03 17:30 Μοκέτα02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Sun 20/03 16:00 ΧΩΜΑ01
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΚΟΥΤΣΟΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ (2) ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Sun 20/03 16:00 ΧΩΜΑ02
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΣΚΟΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (2) ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sun 20/03 18:00 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ Mon 21/03 12:53 ΧΩΜΑ02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΣΙΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΗΣ Wed 23/03 14:00 Μοκέτα01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΓΚΕΚΑ ΜΥΡΤΩ ΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Thu 24/03 12:31 Μοκέτα01
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ Thu 24/03 14:00 ΧΩΜΑ02
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΜΠΑΤΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Thu 24/03 15:00 Μοκέτα01
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ Thu 24/03 15:00 Μοκέτα02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 100pt (3) ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 26/03 11:00 ΧΩΜΑ01
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΧΛΟΨΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ Sat 26/03 13:00 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΚΟΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 29/03 12:21 ΧΩΜΑ02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΙΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Wed 30/03 15:00 Μοκέτα02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Thu 31/03 14:00 ΧΩΜΑ02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Fri 1/04 16:30 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΝΑΣΤΑ ΑΝΤΑ ΛΥΤΡΟΚΑΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sat 2/04 12:00 Μοκέτα01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Sun 3/04 18:00 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΝΑΣΤΑ ΑΝΤΑ ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Thu 7/04 21:00 Μοκέτα02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Sat 9/04 16:00 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΓΚΕΚΑ ΜΥΡΤΩ ΝΑΣΤΑ ΑΝΤΑ Sun 10/04 18:00 Μοκέτα01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 100pt ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Sat 16/04 17:00 ΧΩΜΑ02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
1ο ICON CHALLENGE 50pt ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΝΑΣΤΑ ΑΝΤΑ Sun 17/04 16:30 ΧΩΜΑ01