2 JUNIOR ICON

20 Feb 2016 - 21 Feb 2016

BRACKETS ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ .

Δείτε πώς διαμορφώνονται οι αγώνες της κατηγορίας ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ
ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ : ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ / ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ /

(1)
Χ. ΔΑΓΚΛΗΣ
.. BYE
Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ
4 4
Η. ΜΑΝΟΥΑΧ
0 0
Β. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Α. ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ
Π. ΜΠΙΜΠΗΣ
0 0
(5)
Σ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 4
(3)
Χ. ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ
4 4
Ν. ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ
1 0
Θ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ
1 0
Γ. ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ
4 4
Δ. ΔΕΔΟΥΣΗΣ
5 5
Α. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ
4 3
Α. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
0 0
(8)
Μ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 4
(6)
Γ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
4 4
Σ. ΝΤΟΝΤΟΣ
0 0
Β. ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ
Ι. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ
Β. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
4 4
Ν. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
2 1
Α. ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ
(4)
Τ. ΡΟΥΣΜΕΝΗΣ
(7)
Χ. ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ
Λ. ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ
Α. ΜΙΖΙΟΣ
5 4
Γ. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
4 0
Λ. ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ
4 4
Π. ΜΑΓΟΥΛΙΩΤΗΣ
0 0
Γ. ΔΡΑΜΗΣ
0 0
(2)
Π. ΜΠΑΛΑΦΑΣ
4 4
Χ. ΔΑΓΚΛΗΣ
4 4
Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ
0 1
Β. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
1 1
Σ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 4
Χ. ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ
4 4
Γ. ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ
0 2
Δ. ΔΕΔΟΥΣΗΣ
2 4 8
Μ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 2 10
Γ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
4 4
Β. ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ
0 0
Β. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
1 0
Α. ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ
4 4
Χ. ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ
4 4
Α. ΜΙΖΙΟΣ
0 0
Λ. ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ
3 1
Π. ΜΠΑΛΑΦΑΣ
5 4
Χ. ΔΑΓΚΛΗΣ
4 4
Σ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 1
Χ. ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ
4 4
Μ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 2
Γ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
4 4
Α. ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ
0 0
Χ. ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ
4 0
Π. ΜΠΑΛΑΦΑΣ
5 4
Χ. ΔΑΓΚΛΗΣ
6 6
Χ. ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ
4 3
Γ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
3 2
Π. ΜΠΑΛΑΦΑΣ
6 6
Χ. ΔΑΓΚΛΗΣ
4 6 6
Π. ΜΠΑΛΑΦΑΣ
6 3 0
Χ. ΔΑΓΚΛΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.

Tournament: 2 JUNIOR ICON

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Fri 19/02 23:13 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ (7) ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Fri 19/02 23:15 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΓΚΑΡΣΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Fri 19/02 23:17 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ ΔΑΓΚΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Fri 19/02 23:18 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Fri 19/02 23:18 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΛΑΧΟΥ ΛΥΔΙΑ Fri 19/02 23:21 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΑΤΣΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Fri 19/02 23:23 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΦΑΝΗ Fri 19/02 23:28 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΒΑΙΟΣ ΓΑΒΡΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Fri 19/02 23:29 Μοκέτα02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ Sat 20/02 09:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ (6) ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Sat 20/02 10:00 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΙΜΠΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Sat 20/02 10:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Sat 20/02 10:00 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Sat 20/02 11:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ (8) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Sat 20/02 11:00 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΓΟΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Sat 20/02 11:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΓΑΒΡΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sat 20/02 11:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ (4) ΡΟΥΣΜΕΝΗΣ ΤΑΣΟΣ Sat 20/02 11:24 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΟΥΑΧ ΗΛΙΑΣ Sat 20/02 12:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ Sat 20/02 12:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Sat 20/02 12:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΡΑΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (2) ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Sat 20/02 13:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 20/02 13:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΙΜΠΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (5) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Sat 20/02 13:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ (6) ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΟΝΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Sat 20/02 14:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ Sat 20/02 14:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΗΣ Sat 20/02 14:00 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ (8) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Sat 20/02 14:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ (3) ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Sat 20/02 14:00 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΜΑΝΩΛΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ Sat 20/02 14:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΙΘΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sat 20/02 15:00 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΗΣ Sat 20/02 15:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΕΣΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Sat 20/02 15:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΙΖΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 20/02 15:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΕΥΔΟΞΙΟΣ Sat 20/02 15:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Sat 20/02 15:00 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Sat 20/02 15:00 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ (4) ΡΗΓΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΤΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Sat 20/02 16:00 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ Sat 20/02 16:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΧΑΝΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (2) ΜΙΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Sat 20/02 16:00 Μοκέτα04
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ (1) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΣΟΥΡΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ Sat 20/02 16:00 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΚΛΗΜΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Sat 20/02 16:00 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ (3) ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΝΑ ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Sat 20/02 16:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Sat 20/02 17:00 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ Sat 20/02 17:00 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΤΡΙΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΝΙΚΗ Sat 20/02 17:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΣΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Sat 20/02 17:00 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΙΑΤΣΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Sat 20/02 17:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Sat 20/02 18:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΙΤΣΗ ΑΘΗΝΑ ΓΚΑΡΣΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ Sat 20/02 18:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Sat 20/02 18:00 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΝΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΟΥΣΜΕΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Sat 20/02 18:00 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΙΤΣΗ ΜΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ Sat 20/02 18:00 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Sat 20/02 18:00 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΑ Sat 20/02 19:00 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΛΑΧΟΥ ΛΥΔΙΑ Sat 20/02 19:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΑΚΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Sat 20/02 19:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 20/02 19:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΑΝΩΛΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sat 20/02 20:00 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΖΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Sat 20/02 20:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sat 20/02 20:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 20/02 20:00 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΝΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Sun 21/02 09:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Sun 21/02 09:00 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΚΑΡΣΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Sun 21/02 10:00 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΡΗΓΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ Sun 21/02 10:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΝΑ ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ Sun 21/02 10:00 Μοκέτα04
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΑ Sun 21/02 10:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Sun 21/02 10:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sun 21/02 10:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Sun 21/02 11:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΗΣ Sun 21/02 11:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΛΑΧΟΥ ΛΥΔΙΑ Sun 21/02 11:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sun 21/02 11:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ Sun 21/02 11:00 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΡΙΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Sun 21/02 12:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Sun 21/02 12:00 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΡΗΓΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ Sun 21/02 12:00 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΗΣ Sun 21/02 12:00 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sun 21/02 13:00 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΑ Sun 21/02 13:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sun 21/02 14:30 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Sun 21/02 15:06 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Sun 21/02 15:08
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Mon 22/02 14:00 ΧΩΜΑ02