2 JUNIOR ICON

20 Feb 2016 - 21 Feb 2016

BRACKETS ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ .

Δείτε πώς διαμορφώνονται οι αγώνες της κατηγορίας ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ
ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ : ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ / ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ /

(1)
Μ. ΛΑΚΗ
.. BYE
Μ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ
Μ. ΓΚΑΡΣΙΔΗ
Χ. ΝΟΥΛΑ
.. BYE
.. BYE
(6)
Ε. ΡΟΥΣΜΕΝΗ
(4)
Μ. ΚΙΤΣΗ
.. BYE
Χ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ
Σ. ΔΑΓΚΛΗ
Κ. ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
0 1
Μ. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ
4 4
.. BYE
(7)
Ε. ΤΣΕΛΙΟΥ
(5)
Α. ΚΙΤΣΗ
.. BYE
.. BYE
Ι. ΓΚΑΡΣΙΔΗ
.. BYE
Β. ΜΑΚΡΗ
.. BYE
(3)
Κ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ
(8)
Σ. ΦΑΝΤΑΝΑ
.. BYE
Γ. ΠΟΥΡΝΑΡΑ
Μ. ΛΑΖΑΡΙΔΗ
Γ. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ
Φ. ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
.. BYE
(2)
Λ. ΒΛΑΧΟΥ
Μ. ΛΑΚΗ
4 4
Μ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ
1 0
Χ. ΝΟΥΛΑ
Ε. ΡΟΥΣΜΕΝΗ
Μ. ΚΙΤΣΗ
Χ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ
Μ. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ
4 2 3
Ε. ΤΣΕΛΙΟΥ
2 4 10
Α. ΚΙΤΣΗ
Ι. ΓΚΑΡΣΙΔΗ
Β. ΜΑΚΡΗ
0 0
Κ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ
4 4
.. BYE
Γ. ΠΟΥΡΝΑΡΑ
Γ. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ
Λ. ΒΛΑΧΟΥ
Μ. ΛΑΚΗ
4 4
Χ. ΝΟΥΛΑ
0 0
Χ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ
0 0
Ε. ΤΣΕΛΙΟΥ
4 4
Ι. ΓΚΑΡΣΙΔΗ
0 0
Κ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ
4 4
Γ. ΠΟΥΡΝΑΡΑ
1 1
Λ. ΒΛΑΧΟΥ
4 4
Μ. ΛΑΚΗ
6 6
Ε. ΤΣΕΛΙΟΥ
1 0
Κ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ
6 4 10
Λ. ΒΛΑΧΟΥ
4 6 3
Μ. ΛΑΚΗ
6 6
Κ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ
2 1
Μ. ΛΑΚΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.

Tournament: 2 JUNIOR ICON

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Fri 19/02 23:13 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ (7) ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Fri 19/02 23:15 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΓΚΑΡΣΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Fri 19/02 23:17 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ ΔΑΓΚΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Fri 19/02 23:18 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Fri 19/02 23:18 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΛΑΧΟΥ ΛΥΔΙΑ Fri 19/02 23:21 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΑΤΣΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Fri 19/02 23:23 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΦΑΝΗ Fri 19/02 23:28 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΒΑΙΟΣ ΓΑΒΡΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Fri 19/02 23:29 Μοκέτα02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ Sat 20/02 09:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ (6) ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Sat 20/02 10:00 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΙΜΠΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Sat 20/02 10:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Sat 20/02 10:00 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Sat 20/02 11:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ (8) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Sat 20/02 11:00 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΓΟΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Sat 20/02 11:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΓΑΒΡΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sat 20/02 11:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ (4) ΡΟΥΣΜΕΝΗΣ ΤΑΣΟΣ Sat 20/02 11:24 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΟΥΑΧ ΗΛΙΑΣ Sat 20/02 12:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ Sat 20/02 12:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Sat 20/02 12:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΡΑΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (2) ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Sat 20/02 13:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 20/02 13:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΙΜΠΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (5) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Sat 20/02 13:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ (6) ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΟΝΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Sat 20/02 14:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ Sat 20/02 14:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΗΣ Sat 20/02 14:00 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ (8) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Sat 20/02 14:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ (3) ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Sat 20/02 14:00 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΜΑΝΩΛΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ Sat 20/02 14:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΙΘΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sat 20/02 15:00 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΗΣ Sat 20/02 15:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΕΣΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Sat 20/02 15:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΙΖΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 20/02 15:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΕΥΔΟΞΙΟΣ Sat 20/02 15:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Sat 20/02 15:00 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Sat 20/02 15:00 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ (4) ΡΗΓΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΤΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Sat 20/02 16:00 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ Sat 20/02 16:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΧΑΝΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (2) ΜΙΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Sat 20/02 16:00 Μοκέτα04
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ (1) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΣΟΥΡΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ Sat 20/02 16:00 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΚΛΗΜΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Sat 20/02 16:00 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ (3) ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΝΑ ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Sat 20/02 16:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Sat 20/02 17:00 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ Sat 20/02 17:00 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΤΡΙΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΝΙΚΗ Sat 20/02 17:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΣΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Sat 20/02 17:00 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΙΑΤΣΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Sat 20/02 17:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Sat 20/02 18:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΙΤΣΗ ΑΘΗΝΑ ΓΚΑΡΣΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ Sat 20/02 18:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Sat 20/02 18:00 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΝΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΟΥΣΜΕΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Sat 20/02 18:00 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΙΤΣΗ ΜΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ Sat 20/02 18:00 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Sat 20/02 18:00 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΑ Sat 20/02 19:00 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΛΑΧΟΥ ΛΥΔΙΑ Sat 20/02 19:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΑΚΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Sat 20/02 19:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 20/02 19:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΑΝΩΛΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sat 20/02 20:00 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΖΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Sat 20/02 20:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sat 20/02 20:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 20/02 20:00 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΝΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Sun 21/02 09:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Sun 21/02 09:00 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΚΑΡΣΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Sun 21/02 10:00 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΡΗΓΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ Sun 21/02 10:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΝΑ ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ Sun 21/02 10:00 Μοκέτα04
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΑ Sun 21/02 10:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Sun 21/02 10:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sun 21/02 10:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Sun 21/02 11:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΗΣ Sun 21/02 11:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΛΑΧΟΥ ΛΥΔΙΑ Sun 21/02 11:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sun 21/02 11:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ Sun 21/02 11:00 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΡΙΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Sun 21/02 12:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Sun 21/02 12:00 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΡΗΓΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ Sun 21/02 12:00 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΗΣ Sun 21/02 12:00 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sun 21/02 13:00 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΑ Sun 21/02 13:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sun 21/02 14:30 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Sun 21/02 15:06 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Sun 21/02 15:08
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Mon 22/02 14:00 ΧΩΜΑ02