2 JUNIOR ICON

20 Feb 2016 - 21 Feb 2016

BRACKETS ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ .

Δείτε πώς διαμορφώνονται οι αγώνες της κατηγορίας ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ
ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ : ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ / ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ /

(1)
Μ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ
4 4
Ρ. ΤΣΟΥΡΑΚΗ
0 0
Τ. ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ
Ε. ΚΛΗΜΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
(4)
Κ. ΡΗΓΑ
4 4
Κ. ΤΟΥΛΑ
1 0
Δ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 1
Μ. ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ
4 4
(3)
Α. ΣΤΑΜΟΥ
4 4
Α. ΧΡΥΣΙΚΟΥ
1 2
Μ. ΤΣΙΑΡΑ
0 5 7
Ι. ΚΟΖΑΝΙΤΗ
4 4 5
Β. ΤΡΙΓΚΑ
4 5
Ν. ΚΟΝΤΟΥΡΗ
1 3
Ε. ΧΑΝΤΖΗ
0 0
(2)
Ε. ΜΙΖΙΟΥ
4 4
Μ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ
4 4
Τ. ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ
0 0
Κ. ΡΗΓΑ
4 4
Μ. ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ
2 1
Α. ΣΤΑΜΟΥ
1 4 5
Μ. ΤΣΙΑΡΑ
4 1 7
Β. ΤΡΙΓΚΑ
4 4 7
Ε. ΜΙΖΙΟΥ
5 0 2
Μ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ
4 4
Κ. ΡΗΓΑ
1 1
Μ. ΤΣΙΑΡΑ
0 2
Β. ΤΡΙΓΚΑ
4 4
Μ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ
4 5
Β. ΤΡΙΓΚΑ
2 3
Μ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.

Tournament: 2 JUNIOR ICON

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Fri 19/02 23:13 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ (7) ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Fri 19/02 23:15 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΓΚΑΡΣΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Fri 19/02 23:17 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ ΔΑΓΚΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Fri 19/02 23:18 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Fri 19/02 23:18 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΛΑΧΟΥ ΛΥΔΙΑ Fri 19/02 23:21 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΑΤΣΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Fri 19/02 23:23 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΦΑΝΗ Fri 19/02 23:28 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΒΑΙΟΣ ΓΑΒΡΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Fri 19/02 23:29 Μοκέτα02
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ Sat 20/02 09:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ (6) ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΖΑΜΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Sat 20/02 10:00 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΙΜΠΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Sat 20/02 10:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Sat 20/02 10:00 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Sat 20/02 11:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ (8) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Sat 20/02 11:00 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΑΓΟΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Sat 20/02 11:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΓΑΒΡΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sat 20/02 11:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ (4) ΡΟΥΣΜΕΝΗΣ ΤΑΣΟΣ Sat 20/02 11:24 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΟΥΑΧ ΗΛΙΑΣ Sat 20/02 12:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ Sat 20/02 12:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Sat 20/02 12:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΡΑΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (2) ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Sat 20/02 13:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 20/02 13:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΙΜΠΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (5) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Sat 20/02 13:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ (6) ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΟΝΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Sat 20/02 14:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ Sat 20/02 14:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΗΣ Sat 20/02 14:00 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ (8) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Sat 20/02 14:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ (3) ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Sat 20/02 14:00 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΜΑΝΩΛΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ Sat 20/02 14:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΙΘΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sat 20/02 15:00 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΗΣ Sat 20/02 15:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΕΣΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Sat 20/02 15:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΙΖΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 20/02 15:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΕΥΔΟΞΙΟΣ Sat 20/02 15:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Sat 20/02 15:00 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Sat 20/02 15:00 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ (4) ΡΗΓΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΤΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Sat 20/02 16:00 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ Sat 20/02 16:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΧΑΝΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (2) ΜΙΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Sat 20/02 16:00 Μοκέτα04
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ (1) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΣΟΥΡΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ Sat 20/02 16:00 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΚΛΗΜΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Sat 20/02 16:00 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ (3) ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΝΑ ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Sat 20/02 16:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΑΛΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Sat 20/02 17:00 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ Sat 20/02 17:00 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΤΡΙΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΝΙΚΗ Sat 20/02 17:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΣΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Sat 20/02 17:00 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΙΑΤΣΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Sat 20/02 17:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Sat 20/02 18:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΙΤΣΗ ΑΘΗΝΑ ΓΚΑΡΣΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ Sat 20/02 18:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Sat 20/02 18:00 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΝΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΟΥΣΜΕΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Sat 20/02 18:00 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΙΤΣΗ ΜΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ Sat 20/02 18:00 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΕΔΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Sat 20/02 18:00 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΑ Sat 20/02 19:00 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΛΑΧΟΥ ΛΥΔΙΑ Sat 20/02 19:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΑΚΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Sat 20/02 19:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 20/02 19:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΑΝΩΛΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sat 20/02 20:00 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΖΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Sat 20/02 20:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sat 20/02 20:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 20/02 20:00 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΝΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Sun 21/02 09:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Sun 21/02 09:00 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΚΑΡΣΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Sun 21/02 10:00 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΡΗΓΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ Sun 21/02 10:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΝΑ ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ Sun 21/02 10:00 Μοκέτα04
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΑ Sun 21/02 10:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Sun 21/02 10:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sun 21/02 10:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Sun 21/02 11:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΗΣ Sun 21/02 11:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΛΑΧΟΥ ΛΥΔΙΑ Sun 21/02 11:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sun 21/02 11:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ Sun 21/02 11:00 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΡΙΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Sun 21/02 12:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Sun 21/02 12:00 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΡΗΓΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ Sun 21/02 12:00 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΗΣ Sun 21/02 12:00 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sun 21/02 13:00 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΑ Sun 21/02 13:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sun 21/02 14:30 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Sun 21/02 15:06 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Sun 21/02 15:08
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Mon 22/02 14:00 ΧΩΜΑ02