ΕΝΗΛΙΚΕΣ VS ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2016

6 Feb 2016 - 7 Feb 2016

BRACKETS ΔΙΠΛΑ .

Δείτε πώς διαμορφώνονται οι αγώνες της κατηγορίας ΔΙΠΛΑ
ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ : ΔΙΠΛΑ / ΜΟΝΑ /

Π. ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ

Μ. ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ
3 1
Χ. ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ

Γ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
6 6
Γ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Θ. ΨΑΡΟΜΠΑΣ
4 0
Λ. ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ

Μ. ΛΑΚΗ
6 6
Α. ΜΕΣΣΗΣ

Α. ΝΑΣΤΑ
1 2
Χ. ΔΑΓΚΛΗΣ

Μ. ΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ
6 6
Ν. ΜΑΛΑΚΗΣ

Β. ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ
2 1
Γ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

Α. ΜΑΝΑΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ
6 6
Κ. ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ

Η. ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ
4 1
Κ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ

Β. ΠΙΑΧΑ
6 6
Γ. ΣΩΤΗΡΗΣ

Α. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ
6 6 7
Μ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ
0 7 10
Α. ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ

Π. ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ
1 5
Α. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ

Λ. ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ
6 7
Κ. ΧΛΟΨΙΟΣ

Η. ΚΟΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΣ
2 3
Γ. ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ

Γ. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
6 6
Χ. ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ

Γ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
Λ. ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ

Μ. ΛΑΚΗ
Χ. ΔΑΓΚΛΗΣ

Μ. ΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ
Γ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

Α. ΜΑΝΑΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ
Κ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ

Β. ΠΙΑΧΑ
Μ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ
Α. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ

Λ. ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ
Γ. ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ

Γ. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.

Tournament: ΕΝΗΛΙΚΕΣ VS ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΜΟΝΑ ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 6/02 11:00 ΧΩΜΑ02
ΜΟΝΑ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΤΑΝΙΕΛΙΑΝΤΣ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Sat 6/02 12:00 ΧΩΜΑ01
ΔΙΠΛΑ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ / ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 6/02 13:30 ΧΩΜΑ01
ΜΟΝΑ ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 6/02 14:00 Μοκέτα01
ΜΟΝΑ ΧΛΟΨΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 6/02 15:00 ΧΩΜΑ01
ΜΟΝΑ ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Sat 6/02 15:00 ΧΩΜΑ02
ΔΙΠΛΑ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 6/02 15:30 Μοκέτα01
ΜΟΝΑ ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Sat 6/02 16:30 ΧΩΜΑ02
ΔΙΠΛΑ ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ / ΝΑΣΤΑ ΑΝΤΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Sat 6/02 17:00 Μοκέτα01
ΜΟΝΑ ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Sat 6/02 17:00 Μοκέτα02
ΔΙΠΛΑ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ / ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ / ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Sat 6/02 18:00 ΧΩΜΑ02
ΔΙΠΛΑ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ / ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ / ΠΙΑΧΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Sat 6/02 18:00 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΜΟΝΑ ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sun 7/02 12:00 ΧΩΜΑ02
ΜΟΝΑ ΨΑΡΟΜΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Sun 7/02 12:00 ΧΩΜΑ02
ΜΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Sun 7/02 12:30 Μοκέτα01
ΜΟΝΑ ΚΟΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Sun 7/02 12:30 Μοκέτα02
ΔΙΠΛΑ ΧΛΟΨΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ / ΚΟΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sun 7/02 14:00 Μοκέτα01
ΜΟΝΑ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Sun 7/02 14:00 Μοκέτα02
ΔΙΠΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΨΑΡΟΜΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ / ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Sun 7/02 14:00 ΧΩΜΑ02
ΔΙΠΛΑ ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ / ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΜΑΝΑΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ ΑΛΚΥΟΝΗ Sun 7/02 14:30 ΧΩΜΑ02
ΜΟΝΑ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ Sun 7/02 15:30 ΧΩΜΑ01
ΜΟΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Sun 7/02 15:30 ΧΩΜΑ02
ΜΟΝΑ ΝΑΣΤΑ ΑΝΤΑ ΠΙΑΧΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Sun 7/02 15:30 Μοκέτα01
ΜΟΝΑ ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΑΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ ΑΛΚΥΟΝΗ Sun 7/02 15:30 Μοκέτα02