ΕΝΗΛΙΚΕΣ VS ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2016

6 Feb 2016 - 7 Feb 2016

BRACKETS ΜΟΝΑ .

Δείτε πώς διαμορφώνονται οι αγώνες της κατηγορίας ΜΟΝΑ
ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ : ΔΙΠΛΑ / ΜΟΝΑ /

Π. ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ
2 0
Λ. ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ
6 6
Α. ΜΕΣΣΗΣ
3 5
Γ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
6 7
Θ. ΨΑΡΟΜΠΑΣ
4 6 10
Χ. ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ
6 0 7
Β. ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ
3 1
Χ. ΔΑΓΚΛΗΣ
6 6
Γ. ΣΩΤΗΡΗΣ
1 4
Α. ΝΤΑΝΙΕΛΙΑΝΤΣ
6 6
Γ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3 6
Μ. ΛΑΚΗ
6 7
Ν. ΜΑΛΑΚΗΣ
6 7
Μ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 5
Μ. ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ
2 2
Α. ΜΑΝΑΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ
6 6
Α. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ
6 3 3
Μ. ΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ
2 6 10
Α. ΝΑΣΤΑ
1 2
Β. ΠΙΑΧΑ
6 6
Α. ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ
5 3
Κ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ
7 6
Χ. ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ
1 1
Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ
6 6
Π. ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ
1 4
Α. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ
6 6
Κ. ΧΛΟΨΙΟΣ
4 0
Γ. ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ
6 6
Η. ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ
2 6
Γ. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
6 7
Η. ΚΟΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΣ
2 2
Λ. ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ
6 6
Λ. ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ
Γ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
Θ. ΨΑΡΟΜΠΑΣ
Χ. ΔΑΓΚΛΗΣ
Α. ΝΤΑΝΙΕΛΙΑΝΤΣ
Μ. ΛΑΚΗ
Ν. ΜΑΛΑΚΗΣ
Α. ΜΑΝΑΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ
Μ. ΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ
Β. ΠΙΑΧΑ
Κ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ
Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ
Α. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ
Γ. ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ
Γ. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Λ. ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.

Tournament: ΕΝΗΛΙΚΕΣ VS ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 2016

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΜΟΝΑ ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 6/02 11:00 ΧΩΜΑ02
ΜΟΝΑ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΤΑΝΙΕΛΙΑΝΤΣ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Sat 6/02 12:00 ΧΩΜΑ01
ΔΙΠΛΑ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ / ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ / ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 6/02 13:30 ΧΩΜΑ01
ΜΟΝΑ ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 6/02 14:00 Μοκέτα01
ΜΟΝΑ ΧΛΟΨΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 6/02 15:00 ΧΩΜΑ01
ΜΟΝΑ ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Sat 6/02 15:00 ΧΩΜΑ02
ΔΙΠΛΑ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ / ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 6/02 15:30 Μοκέτα01
ΜΟΝΑ ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Sat 6/02 16:30 ΧΩΜΑ02
ΔΙΠΛΑ ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ / ΝΑΣΤΑ ΑΝΤΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ / ΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Sat 6/02 17:00 Μοκέτα01
ΜΟΝΑ ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Sat 6/02 17:00 Μοκέτα02
ΔΙΠΛΑ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ / ΝΑΧΜΟΥΛΗΣ ΠΕΠΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ / ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Sat 6/02 18:00 ΧΩΜΑ02
ΔΙΠΛΑ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ / ΜΠΟΥΦΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ / ΠΙΑΧΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Sat 6/02 18:00 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΜΟΝΑ ΜΕΣΣΗΣ ΑΚΗΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sun 7/02 12:00 ΧΩΜΑ02
ΜΟΝΑ ΨΑΡΟΜΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Sun 7/02 12:00 ΧΩΜΑ02
ΜΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Sun 7/02 12:30 Μοκέτα01
ΜΟΝΑ ΚΟΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Sun 7/02 12:30 Μοκέτα02
ΔΙΠΛΑ ΧΛΟΨΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ / ΚΟΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sun 7/02 14:00 Μοκέτα01
ΜΟΝΑ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Sun 7/02 14:00 Μοκέτα02
ΔΙΠΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΨΑΡΟΜΠΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ / ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Sun 7/02 14:00 ΧΩΜΑ02
ΔΙΠΛΑ ΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ / ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ / ΜΑΝΑΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ ΑΛΚΥΟΝΗ Sun 7/02 14:30 ΧΩΜΑ02
ΜΟΝΑ ΤΣΙΤΟΥΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΣΔΡΑΧΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ Sun 7/02 15:30 ΧΩΜΑ01
ΜΟΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Sun 7/02 15:30 ΧΩΜΑ02
ΜΟΝΑ ΝΑΣΤΑ ΑΝΤΑ ΠΙΑΧΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Sun 7/02 15:30 Μοκέτα01
ΜΟΝΑ ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΑΟΥ-ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ ΑΛΚΥΟΝΗ Sun 7/02 15:30 Μοκέτα02