1 JUNIOR ICON

14 Nov 2015 - 15 Nov 2015

BRACKETS ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ .

Δείτε πώς διαμορφώνονται οι αγώνες της κατηγορίας ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ
ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ : ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ / ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ / ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ /

Ρ. ΤΣΟΥΡΑΚΗ
0 0
Ν. ΚΟΝΤΟΥΡΗ
4 4
Ε. ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
0 1
Μ. ΛΑΖΑΡΙΔΗ
4 4
Ε. ΧΑΣΙΩΤΗ
1 0
Ε. ΚΛΗΜΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
4 4
Μ. ΤΣΙΑΡΑ
2 4
Ε. ΜΙΖΙΟΥ
4 5
Μ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ
4 4
Φ. ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
2 0
Κ. ΤΟΥΛΑ
4 4
Τ. ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ
0 1
Α. ΣΤΑΜΟΥ
4 4
Δ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
1 0
Ι. ΚΟΖΑΝΙΤΗ
1 4 5
Μ. ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ
4 2 7
Ν. ΚΟΝΤΟΥΡΗ
2 2
Μ. ΛΑΖΑΡΙΔΗ
4 4
Ε. ΚΛΗΜΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
4 1 1
Ε. ΜΙΖΙΟΥ
2 4 7
Μ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ
4 4
Κ. ΤΟΥΛΑ
2 1
Α. ΣΤΑΜΟΥ
4 4
Μ. ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ
1 2
Μ. ΛΑΖΑΡΙΔΗ
5 2 3
Ε. ΜΙΖΙΟΥ
4 4 7
Μ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ
4 4
Α. ΣΤΑΜΟΥ
0 1
Ε. ΜΙΖΙΟΥ
0 0
Μ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ
4 4
Μ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.

Tournament: 1 JUNIOR ICON

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΕΤΡΙΚΗ ΣΗΛΙΑ ΨΥΧΑ ΜΑΙΡΗ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΑΓΡΑΒΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΣΙΑΤΣΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΙΜΠΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΒΑΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΕΥΔΟΞΙΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Tue 6/10 18:00
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΑΤΣΙΦΛΑ ΜΕΛΙΝΑ ΠΙΑΧΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Tue 6/10 18:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΙΖΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Fri 13/11 21:09 Μοκέτα03
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΜΠΙΜΠΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Sat 14/11 08:30 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΑΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sat 14/11 08:30 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ Sat 14/11 08:30 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΙΑΜΑΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (7) ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Sat 14/11 08:30 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sat 14/11 08:30 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ (8) ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Sat 14/11 09:45 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ Sat 14/11 09:45 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΑΝΟΥΑΧ ΗΛΙΑΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 14/11 09:45 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΣΠΑΝΟΥ ΜΥΡΤΩ ΜΑΚΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Sat 14/11 11:00 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΚΑΡΣΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ Sat 14/11 11:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Sat 14/11 11:00 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΑΓΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕΤΡΙΚΗ ΣΗΛΙΑ Sat 14/11 11:30 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Sat 14/11 11:30 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 14/11 12:15 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΕΥΔΟΞΙΟΣ ΧΥΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Sat 14/11 12:15 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΚΑΡΣΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ Sat 14/11 12:15 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sat 14/11 13:30 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sat 14/11 13:30 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ Sat 14/11 13:30 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Sat 14/11 14:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΙΑΤΣΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Sat 14/11 14:00 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΟΥΡΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΝΙΚΗ Sat 14/11 14:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Sat 14/11 14:30 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΦΑΝΗ Sat 14/11 14:30 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΧΑΣΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΚΛΗΜΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Sat 14/11 14:30 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ Sat 14/11 15:00 Μοκέτα04
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΤΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ Sat 14/11 15:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sat 14/11 15:00 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΑ Sat 14/11 15:30 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΕΤΡΙΚΗ ΣΗΛΙΑ ΠΕΤΣΟΥΛΑ ΛΥΔΙΑ Sat 14/11 15:30 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΑΓΚΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΕΤΣΟΥΛΑ ΛΥΔΙΑ Sat 14/11 16:00 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΛΗΜΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΙΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Sat 14/11 16:45 Μοκέτα04
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΝΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Sat 14/11 16:45 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 14/11 16:45 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΝΙΚΗ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Sat 14/11 16:45 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Sat 14/11 17:15 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΦΑΝΤΑΝΑ ΣΗΛΙΑ ΤΣΟΥΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Sat 14/11 17:45 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sat 14/11 17:45 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΑΚΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΙΑΧΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Sat 14/11 17:45 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Sat 14/11 18:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ Sat 14/11 18:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ ΚΑΤΣΙΦΛΑ ΜΕΛΙΝΑ Sat 14/11 18:30 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sat 14/11 19:00 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 14/11 19:00 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sat 14/11 19:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Sat 14/11 19:00 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Sat 14/11 19:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ Sat 14/11 20:15 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΑ Sun 15/11 09:30 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΟΥΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΙΑΧΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Sun 15/11 09:30 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΤΣΙΦΛΑ ΜΕΛΙΝΑ Sun 15/11 09:30 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sun 15/11 09:30 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sun 15/11 09:30 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sun 15/11 10:30 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sun 15/11 10:30 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sun 15/11 10:45 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Sun 15/11 10:45 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ Sun 15/11 10:45 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Sun 15/11 10:45 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Sun 15/11 11:30 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΝΑ Sun 15/11 11:30 Μοκέτα04
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΠΕΤΣΟΥΛΑ ΛΥΔΙΑ Sun 15/11 12:00 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΙΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Sun 15/11 13:45 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΠΙΑΧΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Sun 15/11 14:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sun 15/11 14:30