1 JUNIOR ICON

14 Nov 2015 - 15 Nov 2015

BRACKETS ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ .

Δείτε πώς διαμορφώνονται οι αγώνες της κατηγορίας ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ
ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ : ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ / ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ / ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ /

(1)
Μ. ΛΑΚΗ
.. BYE
Γ. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ
.. BYE
Μ. ΓΚΑΡΣΙΔΗ
0 0
Μ. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ
4 4
.. BYE
(6)
Ε. ΤΣΕΛΙΟΥ
(3)
Α. ΓΑΓΑΡΑ
.. BYE
Σ. ΠΕΤΡΙΚΗ
Μ. ΨΥΧΑ
Σ. ΔΑΓΚΛΗ
.. BYE
.. BYE
(5)
Λ. ΠΕΤΣΟΥΛΑ
(8)
Χ. ΝΟΥΛΑ
.. BYE
Κ. ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
.. BYE
Ι. ΓΚΑΡΣΙΔΗ
2 1
Χ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ
4 4
.. BYE
(4)
Μ. ΚΑΤΣΙΦΛΑ
(7)
Σ. ΦΑΝΤΑΝΑ
.. BYE
Π. ΤΣΟΥΡΑΚΗ
.. BYE
Μ. ΣΠΑΝΟΥ
1 1
Β. ΜΑΚΡΗ
4 4
.. BYE
(2)
Β. ΠΙΑΧΑ
Μ. ΛΑΚΗ
Γ. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ
Μ. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ
4 2 8
Ε. ΤΣΕΛΙΟΥ
1 4 10
Α. ΓΑΓΑΡΑ
Σ. ΠΕΤΡΙΚΗ
Σ. ΔΑΓΚΛΗ
Λ. ΠΕΤΣΟΥΛΑ
Χ. ΝΟΥΛΑ
Κ. ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
Χ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ
1 0
Μ. ΚΑΤΣΙΦΛΑ
4 4
Σ. ΦΑΝΤΑΝΑ
Π. ΤΣΟΥΡΑΚΗ
Β. ΜΑΚΡΗ
0 0
Β. ΠΙΑΧΑ
4 4
Μ. ΛΑΚΗ
4 4
Ε. ΤΣΕΛΙΟΥ
0 0
Σ. ΠΕΤΡΙΚΗ
0 0
Λ. ΠΕΤΣΟΥΛΑ
4 4
Κ. ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ
0 1
Μ. ΚΑΤΣΙΦΛΑ
4 4
Π. ΤΣΟΥΡΑΚΗ
0 0
Β. ΠΙΑΧΑ
4 4
Μ. ΛΑΚΗ
6 6
Λ. ΠΕΤΣΟΥΛΑ
0 0
Μ. ΚΑΤΣΙΦΛΑ
1 3
Β. ΠΙΑΧΑ
6 6
Μ. ΛΑΚΗ
6 6
Β. ΠΙΑΧΑ
2 1
Μ. ΛΑΚΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.

Tournament: 1 JUNIOR ICON

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΕΤΡΙΚΗ ΣΗΛΙΑ ΨΥΧΑ ΜΑΙΡΗ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΑΓΡΑΒΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΣΙΑΤΣΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΙΜΠΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΒΑΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΕΥΔΟΞΙΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Tue 6/10 18:00
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΑΤΣΙΦΛΑ ΜΕΛΙΝΑ ΠΙΑΧΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Tue 6/10 18:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΙΖΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Fri 13/11 21:09 Μοκέτα03
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΜΠΙΜΠΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Sat 14/11 08:30 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΑΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sat 14/11 08:30 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ Sat 14/11 08:30 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΙΑΜΑΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (7) ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Sat 14/11 08:30 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sat 14/11 08:30 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ (8) ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Sat 14/11 09:45 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ Sat 14/11 09:45 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΑΝΟΥΑΧ ΗΛΙΑΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 14/11 09:45 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΣΠΑΝΟΥ ΜΥΡΤΩ ΜΑΚΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Sat 14/11 11:00 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΚΑΡΣΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ Sat 14/11 11:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Sat 14/11 11:00 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΑΓΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕΤΡΙΚΗ ΣΗΛΙΑ Sat 14/11 11:30 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Sat 14/11 11:30 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 14/11 12:15 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΕΥΔΟΞΙΟΣ ΧΥΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Sat 14/11 12:15 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΚΑΡΣΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ Sat 14/11 12:15 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sat 14/11 13:30 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sat 14/11 13:30 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ Sat 14/11 13:30 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Sat 14/11 14:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΙΑΤΣΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Sat 14/11 14:00 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΟΥΡΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΝΙΚΗ Sat 14/11 14:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Sat 14/11 14:30 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΦΑΝΗ Sat 14/11 14:30 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΧΑΣΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΚΛΗΜΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Sat 14/11 14:30 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ Sat 14/11 15:00 Μοκέτα04
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΤΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ Sat 14/11 15:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sat 14/11 15:00 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΑ Sat 14/11 15:30 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΕΤΡΙΚΗ ΣΗΛΙΑ ΠΕΤΣΟΥΛΑ ΛΥΔΙΑ Sat 14/11 15:30 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΑΓΚΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΕΤΣΟΥΛΑ ΛΥΔΙΑ Sat 14/11 16:00 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΛΗΜΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΙΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Sat 14/11 16:45 Μοκέτα04
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΝΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Sat 14/11 16:45 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 14/11 16:45 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΝΙΚΗ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Sat 14/11 16:45 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Sat 14/11 17:15 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΦΑΝΤΑΝΑ ΣΗΛΙΑ ΤΣΟΥΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Sat 14/11 17:45 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sat 14/11 17:45 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΑΚΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΙΑΧΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Sat 14/11 17:45 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Sat 14/11 18:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ Sat 14/11 18:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ ΚΑΤΣΙΦΛΑ ΜΕΛΙΝΑ Sat 14/11 18:30 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sat 14/11 19:00 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 14/11 19:00 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sat 14/11 19:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Sat 14/11 19:00 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Sat 14/11 19:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ Sat 14/11 20:15 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΑ Sun 15/11 09:30 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΟΥΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΙΑΧΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Sun 15/11 09:30 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΤΣΙΦΛΑ ΜΕΛΙΝΑ Sun 15/11 09:30 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sun 15/11 09:30 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sun 15/11 09:30 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sun 15/11 10:30 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sun 15/11 10:30 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sun 15/11 10:45 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Sun 15/11 10:45 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ Sun 15/11 10:45 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Sun 15/11 10:45 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Sun 15/11 11:30 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΝΑ Sun 15/11 11:30 Μοκέτα04
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΠΕΤΣΟΥΛΑ ΛΥΔΙΑ Sun 15/11 12:00 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΙΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Sun 15/11 13:45 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΠΙΑΧΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Sun 15/11 14:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sun 15/11 14:30