1 JUNIOR ICON

14 Nov 2015 - 15 Nov 2015

BRACKETS ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ .

Δείτε πώς διαμορφώνονται οι αγώνες της κατηγορίας ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ
ΑΛΛΑΓΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ : ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ / ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ / ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ / ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ /

(1)
Μ. ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ
.. BYE
Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ
4 4
Γ. ΔΡΑΜΗΣ
1 0
Ν. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
1 4 10
Π. ΜΠΙΜΠΗΣ
4 1 4
.. BYE
(6)
Α. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ
(3)
Σ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
.. BYE
Κ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
4 4
Θ. ΑΡΓΥΡΙΟΥ
0 2
Β. ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ
2 2
Β. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
4 4
Σ. ΤΣΙΑΜΑΛΟΣ
0 1
(7)
Λ. ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ
4 4
(8)
Γ. ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ
Β. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Γ. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
1 0
Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ
4 4
Η. ΜΑΝΟΥΑΧ
1 1
Γ. ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ
4 4
.. BYE
(4)
Γ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
(5)
Μ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
.. BYE
Ι. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ
4 4
Λ. ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ
0 0
Α. ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ
Α. ΜΙΖΙΟΣ
.. BYE
(2)
Χ. ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ
Μ. ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ
4 5
Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ
0 4
Ν. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
0 0
Α. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ
4 4
Σ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 4
Κ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
2 2
Β. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
0 1
Λ. ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ
4 4
Γ. ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ
0 1
Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ
4 4
Γ. ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ
0 0
Γ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
4 4
Μ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 4
Ι. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ
1 1
Α. ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ
Χ. ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ
Μ. ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ
4 4
Α. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ
2 2
Σ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 4
Λ. ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ
0 0
Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ
2 2
Γ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
4 4
Μ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 4
Α. ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ
2 1
Μ. ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ
0 5
Σ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
6 7
Γ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
6 7
Μ. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 5
Σ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
7 4 11
Γ. ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ
5 6 9
Σ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ.

Tournament: 1 JUNIOR ICON

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΕΤΡΙΚΗ ΣΗΛΙΑ ΨΥΧΑ ΜΑΙΡΗ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΑΓΡΑΒΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΣΙΑΤΣΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΙΜΠΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΔΑΓΚΛΗΣ ΒΑΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΕΥΔΟΞΙΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Tue 6/10 18:00
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Tue 6/10 18:00
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΑΤΣΙΦΛΑ ΜΕΛΙΝΑ ΠΙΑΧΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Tue 6/10 18:00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΙΖΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Fri 13/11 21:09 Μοκέτα03
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΜΠΙΜΠΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Sat 14/11 08:30 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΑΜΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sat 14/11 08:30 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ Sat 14/11 08:30 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΙΑΜΑΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (7) ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Sat 14/11 08:30 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sat 14/11 08:30 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ (8) ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Sat 14/11 09:45 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ Sat 14/11 09:45 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΑΝΟΥΑΧ ΗΛΙΑΣ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 14/11 09:45 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΣΠΑΝΟΥ ΜΥΡΤΩ ΜΑΚΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Sat 14/11 11:00 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΚΑΡΣΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ Sat 14/11 11:00 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Sat 14/11 11:00 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΑΓΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕΤΡΙΚΗ ΣΗΛΙΑ Sat 14/11 11:30 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Sat 14/11 11:30 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 14/11 12:15 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΕΥΔΟΞΙΟΣ ΧΥΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Sat 14/11 12:15 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΚΑΡΣΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ Sat 14/11 12:15 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sat 14/11 13:30 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sat 14/11 13:30 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΠΑΤΖΙΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ Sat 14/11 13:30 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Sat 14/11 14:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΙΑΤΣΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Sat 14/11 14:00 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΟΥΡΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΝΙΚΗ Sat 14/11 14:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Sat 14/11 14:30 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΦΑΝΗ Sat 14/11 14:30 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΧΑΣΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΚΛΗΜΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Sat 14/11 14:30 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ Sat 14/11 15:00 Μοκέτα04
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΤΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ Sat 14/11 15:00 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sat 14/11 15:00 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΑ Sat 14/11 15:30 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΕΤΡΙΚΗ ΣΗΛΙΑ ΠΕΤΣΟΥΛΑ ΛΥΔΙΑ Sat 14/11 15:30 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΔΑΓΚΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΠΕΤΣΟΥΛΑ ΛΥΔΙΑ Sat 14/11 16:00 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΛΗΜΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΙΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Sat 14/11 16:45 Μοκέτα04
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΝΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Sat 14/11 16:45 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΟΝΤΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 14/11 16:45 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΝΙΚΗ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Sat 14/11 16:45 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Sat 14/11 17:15 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΦΑΝΤΑΝΑ ΣΗΛΙΑ ΤΣΟΥΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Sat 14/11 17:45 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sat 14/11 17:45 ΧΩΜΑ02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΑΚΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΙΑΧΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Sat 14/11 17:45 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Sat 14/11 18:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ Sat 14/11 18:00 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ ΚΑΤΣΙΦΛΑ ΜΕΛΙΝΑ Sat 14/11 18:30 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sat 14/11 19:00 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sat 14/11 19:00 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sat 14/11 19:00 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΤΖΙΑΣΤΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Sat 14/11 19:00 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Sat 14/11 19:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ Sat 14/11 20:15 ΧΩΜΑ01
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΟνομα 1ης ΟμαδαςΟνομα 2ης ΟμαδαςΗΜ/ΝΙΑΩραΓηπεδοΚατασταση
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΑ Sun 15/11 09:30 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΤΣΟΥΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΙΑΧΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Sun 15/11 09:30 Μοκέτα02
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΤΣΙΦΛΑ ΜΕΛΙΝΑ Sun 15/11 09:30 ΧΩΜΑ02
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΡΑΛΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Sun 15/11 09:30 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sun 15/11 09:30 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Sun 15/11 10:30 Μοκέτα03
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sun 15/11 10:30 Μοκέτα04
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Sun 15/11 10:45 Μοκέτα02
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Sun 15/11 10:45 Μοκέτα01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΑΛΑΤΖΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ Sun 15/11 10:45 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Sun 15/11 10:45 Μοκέτα01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Sun 15/11 11:30 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΣΤΑΜΟΥ ΑΝΝΑ Sun 15/11 11:30 Μοκέτα04
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΠΕΤΣΟΥΛΑ ΛΥΔΙΑ Sun 15/11 12:00 ΧΩΜΑ01
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΙΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ Sun 15/11 13:45 Μοκέτα03
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΜΠΑΛΑ ΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΠΙΑΧΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Sun 15/11 14:00 ΧΩΜΑ01
ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΜΠΑΛΑ ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Sun 15/11 14:30